0

העתודה ניצחה את בלגיה

נבחרת העתודה בהדרכתו של אריאל בית הלחמי ניצחה היום את נבחרת בלגיה 92:71 ובכך השיגה את ניצחונה הראשון בטורניר. ישראל זקוקה לעוד ניצחון אחד ӛדי לא לנשור לדרג ב'

יום שני 20 יולי 2009
מערכת TELESPORT

לאחר שלושה הפסדים כואבים, נבחרת העתודה בהדרכתו של אריאל בית הלחמי ניצחה היום  את נבחרת בלגיה 92:71, ובכך השיגה את ניצחונה הראשון בטורניר. ישראל זקוקה כעת לעוד ניצחון אחד כדי לא לנשור לדרג ב'.

הנבחרת פתחה את המשחק עם: שון דניאל, אלעד וונטורה, אנטון שוטבין, תמיר אריאלי ויותם שירן.

ברבע הראשון הובילו הבלגים בתוצאה- 27:23. אך הנבחרת התעשתה והרבע שני הסתיים ביתרון ישראלי, 46:38.

ӑרבע השלישי, הנבחרת המשיכה להחזיק ביתרון וסיימה את הרבע השלישי בתוצאה- 71:56 , בדרך לנצח את משחקה הראשון בקמפיין, 92:71.

לישראל הירבו לקלוע: אנטון שוטבין-21 נקודות ושישה כדורים חוזרים. עמית שמחון-.21 נקודות ושישה ריבאונדים. שון דניאל-17 נקודות. תמיר אריאלי- 11 נקודות. יחזקאל סקוורר- 7 נקודות. יותם שירן- 6 נקודות ושישה ריבאונדים. רביב פיטשון- 3 נקודות. אלעד וונטורה- 2 נקודות. בן רייס- 2 נקודות. טל קרפלס- 2 נקודות. 

בנבחרת העתודה של בלגיה, הߙרבו לקלוע: לארוצ'ביץ'-15 נקודות. סטיבאק - 15 נקודות. ליבארט- 15 נקודות וסרון-12 נקודות.

מאמן נבחרת העתודה, אריאל בית הלחמי אמר לאחר המשחק:  "אנחנו שמחים עם הניצחון הזה. עדיין לא סיימנו את העבודה. יש לנו בעוד יומәים את המשחק מול הסלובנים שניצחו היום את הגרמנים ואנחנו צריכים להתכונן היטב למשחק הזה כדי להבטיח את הישארותנו בדרג א' של אירופה ".

תגובות

טלספורט בפייסבוק