בניון כבש את אירופה

לפחות את התקשורת. השער של יוסי הכניס את פרצופו של הילד מדימונה לעמודים הראשיים ולכותרות הראשיות באמצעי התקשורת הגדולים באירופה. ליברפול, בניטז ובניון - זוכים לשבחים מקיר לקיר

יום חמישי 26 פברואר 2009
מערכת TELESPORT

לרגל רגע השיא של כדורגלן ישראלי באירופה, החלטנו לנווט ברחבי העולם ולראות אם הרגע הזה הוא עוד ניפוח של הצבריות הישראלית, או שמא מדובר באמת ברגע גדול בקנה מידה וסטנדרטים בינלאומיים. התשובה - ברורה כשמש.

ההצגה הגדולה של יוסי בניון וליברפול, אמש בברנבאו, זוכה לסיקור באמצעי התקשורת בעולם, בצורה שטרם הורגלנו לראות: ספורטאי ישראלי מתנוסס בעמודים הראשיים ובכותרות העיתונים הגדולים בעולם.

ה-BBC בחר לפרסם את תמונתו של יוסי בניון מיד אחרי כיבוש השער, בדף הראשי של אתר הבית של אמצעי התקשורת הגדול בבריטניה.

 

המירור האנגלי מפרסם תמונת אקשן של רגע הנגיחה של יוסי, תחת הכותרת: "יוסי בניון נותן לאדומים את היתרון".הסאן הבריטי בוחר לעקוץ את הבלנקוס, כשלצד תמונתו של בניון חוגג - "בתקווה (להפטר מהמשוגעים \ MAD-RID), האם האדומים יהרסו לריאל את המסיבה".

 


AS הספרדי מעניק לבניון תמונה בעמוד הראשי, תחת הכותרת: "דרוש נס באנפילד". ה-AS מבקר את היכולת החלשה של ריאל, ששיחקה מול ליברפול באופן רובוטי. "השער של בניון עשוי להעניק לליברפול את הכרטיס לרבע הגמר", נכתב.MARCA הספרדי מפרסם גם כן, בעמוד הראשי את תמונתו של הישראלי. בכתבה נאמר: "משחק השח הוכרע בפרט קטן - יוסי בניון".אלמונדו דפורטיבו בחר לפרסם, גם הוא, את תמונת חגיגות השער של בניון ובוחר לשבח את הקשר הישראלי ולסכם: "ליברפול השפילה את הברנבאו וסיבכה את החלום האירופי של ריאל".תגובות

3

טלספורט בפייסבוק