הביקורת נגדי מוגזמת

מאמן מכבי חיפה, אלישע לוי מגיב לביקורת נגדו: "מוכן לקבל ביקורת, אבל מה שקורה כאן חורג מפרופורציה". המשחק מול הפועל ת"א בגביע, ייערך ב-12/03 ביום חמישי. קולמה ימשיך בהרכב

יום חמישי 26 פברואר 2009
אשר גולדברג
אלישע לוי סופג לאחרונה ביקורות חדות ונחרצות מהתקשורת, בעקבות היכולת החלשה של מכבי חיפה במחזורים האחרונים וההפסד למכבי נתניה במחזור האחרון.

המאמן התייחס היום לביקורות הרבות ואמר: "אני מסוגל לקבל ביקורת, אבל מה שקורה כאן ביומיים האחרונים הוא מעבר לכל פרופורציה שניתן להבין בכלל"

לוי הוסיף: "אני הראשון שיודה שהמשחק מול נתניה היה מחדל גדול שלנו, אבל מפה ועד להתעלם מכל העבודה הטובה במשך העונה זה פשוט לא הגיוני".

בתוך כך,  מכבי חיפה מתכוננת למשחק בשבת בחוץ נגד הפועל קרית שמונה. בקבוצת נערכים למזג אוויר חורפי וגשום במיוחד בשעת המשחק. בקבוצה זוכרים את השער שספג ניר דוידוביץ' בנתניה כשרגלו נתקלה בתוך הבוץ, בגלל מזג האוויר וחוששים מאירוע דומה.

המאמן אלישע לוי ממשיך לשמור אמונים לקשר הרכש הקולומביאני שלו, ג'ון קולמה. למרות חולשתו המתמשכת של קולמה והרצון של מספר שחקנים לראותו יורד לספסל, לוי מאמין בקולמה. אלישע לוי משאיר  את הקולומביאני הקשוח בהרכב כשהפעם ישחק לצידו בירם כיאל.

הצוות המקצועי יבצע מספר שינויים ויחזור להרכב של תחילת העונה. סוג של חזרה למקורות ואי אמון באנסי ראנספורד שרק לפני מספר שבועות דיברו עליו כאילו מדובר בגילוי הכדורגל האפריקאי מחדש.

במקום ראנספורד, ישחק בצד ימין גוסטבו בוקולי הממתין לשדרוג חוזהו.  לספסל או ליציע יעלה אחד מבין אנדרסון ווסט הניגרי או עמרי אפק. במקום השניים מתורגלים בהרכב לאוניד קרופניק ואלון חרזי.

היום נקבע כי משחק הגביע של מכבי חיפה בשמינית הגמר , מול הפועל ת"א ייערך ב-12/03 ביום חמישי.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק