ביכולת הזו קשה לנצח

פיני גרשון מנסה להסביר את ההפסד של קבוצתו לריאל מדריד, שסגרה מעשית את סיכוייה להעפיל לרבע גמר היורוליג. עמרי כספי מכיר באמת הקשה: "זה בעצם הסוף, וזה כואב מאוד"

יום חמישי 26 פברואר 2009
מערכת TELESPORT
מכבי תל אביב ספגה היום הפסד ביתי כואב לריאל מדריד (73:69), ופיני גרשון אמר בסיום: "לא עבדו היום הרבה דברים. עשינו דברים במחצית השניה שהיינו צריכים לעשות בראשונה. אני לא יודע לאיזו קבוצה הפסדנו, זו של המחצית הראשונה או זו של השניה. חששתי מזה שהם יפתחו את המשחק עם שתיים או שלוש שלשות שייראו כהפרש גבוה שקשה לכסות".

"ביכולת הזו קשה לנצח, ולפחות ניצחנו קבוצה טובה. יש לפנינו עוד שני משחקים. גם אם היינו מנצחים היום, יהיה לנו בכל מקרה קשה מול אלבה. גם מול ברצלונה לא יהיה קל, היא קבוצה יותר טובה מריאל. בכל מקרה שמרנו על הכבוד שלנו, ויכול להיות שגם ניצחון היום לא היה מספיק".

עמרי כספי סיכם: "ריאל התחילה את המשחק מדהים, עם המון ביטחון. אנחנו לא התחלנו טוב, והיינו צריכים לרדוף אחריהם כל המשחק. צריך להרים את הראש, להתרומם מהקרשים עכשיו. זה בעצם הסוף, זה מאוד מאוד קשה".

קרלוס ארויו ניסה להסביר: "קשה מאוד לחזור למשחק כשאתה לא פותח אותו טוב. לפעמים מאוחר מדי לחזור מול קבוצה כזאת, ולא משנה אם אתה משחק בחוץ או בבית".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק