קרה פנצ'ר. פנאן יחזור

במכבי תל-אביב עושים חושבים בעקבות ההדחה המוקדמת באירופה. פיני גרשון ממשיך לקבל חסינות, שחקנים רבים ישוחררו והקבוצה תעבור מתיחת פנים רצינית בקיץ הקרוב. מסתמן: מוני פנאן יחזור

יום שישי 27 פברואר 2009
שלמה חסיד

ביום שאחרי ההפסד הביתי לריאל מדריד ואובדן הסיכוי המעשי להגיע להצלבה, במכבי תל-אביב לא ממהרים לשלוף את הסכינים הארוכות והמאמן פיני גרשון ממשיך לקבל את מלוא התמיכה מהבעלים.

אחד הבעלים, רענן כץ אמר ל-
TELESPORT אחרי המשחק: "אין לי שום טענה לפיני. הוא לא משחק".

בכיר במכבי תל-אביב אמר: "נכון שכשפיני גרשון מונה הציפיות היו גבוהות יותר מהמצב הנוכחי אבל כנראה שאז לא הבנו את עומק הבעיה שיש במכבי. הייתה מן הרגשה כזאת שפיני יגיע וירפא את הכל אך זה לא המצב. אנחנו יודעים מה פיני מסוגל לעשות עם שחקנים טובים יותר ועם שחקנים כאלה כנראה שגם הוא לא יכול לעזור. בקיץ נעשה חושבים".

השינוי שבמכבי תל-אביב מתחילים לדבר עליו בכל רם הוא חזרתו של מוני פנאן לקבוצה. צביקה קציר, נציגו של רענן כץ בהנהלה, כבר אמר השבוע שהייתה זאת טעות לוותר על מוני פנאן ודבריו משקפים היטב את דעתו של הבוס מאמריקה שחושב שהאמירה יצאה מוקדם מדי, ושרק בסוף השנה ניתן יהיה לתת לה ווליום גבוה יותר.

גור שלף ימשיך בקבוצה ויקבל תפקיד מקצועי המתאים לכישוריו. הוא מקבל את מלוא ההערכה מפדרמן, כץ ומזרחי ואין כל ספק שהוא ימשיך בקבוצה. בכיר במכבי אמר על כך: "גור עושה עבודה מעל ומעבר לציפיות. הוא עובד קשה מאוד, אוהב את המערכת, נאמן וזה שרוצים להחזיר את מוני זה לא קשור אליו. הוא יישאר במכבי בתפקיד בכיר".

המהפכה הגדולה תהיה כמובן בסגל השחקנים כאשר כמעט כל השחקנים ישוחררו מלבד דיור פישר. פיני גרשון  ושרון דרוקר יביאו שחקנים חדשים וברוטציה קצרה בהרבה. התקציב יקוצץ ומכבי תל-אביב לא תשלם סכומי עתק לשחקנים שלא הצדיקו את משכורתם, כפי שקרה השנה.

ההדחה הצפויה כבר בשלב שמינית הגמר תעלה למכבי תל-אביב כ-2 מיליון יורו בנוסף לנזק התדמיתי אל מול המפרסמים, הטלוויזיה והמנויים אם כי במכבי סומכים על המנכ"ל אלי דריקס שידע למלא את נוקיה גם בקיץ הקרוב, במיוחד לאור העובדה שהסגל יעבור שינוי גדול ומתבקש במטרה לקבל מחדש את אמון הקהל.

בכיר במועדון סיכם: "אף אחד לא יכול לטעון שהבעלים לא עשו הכל השנה כדי שמכבי תצליח. העמדנו את התקציב הגדול והמשמעותי ביותר בשביל שהקבוצה תממש את הציפיות. קרה לנו השנה פנצ'ר ואחרי אובדן האליפות מכבי השתמשה בכל הכלים הגדולים כדי להשיב את האליפות. בינתיים לא הצלחנו בגביע ובאירופה, נקווה שהאליפות תחזור אלינו ושבשנה הבאה נחזור קבוצה טובה ובריאה יותר, כזאת שיכולה לאיים על השפיץ האירופאי ולהגיע לפיינל-פור".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק