חשש מכסאח של סכנין

בהפועל תל-אביב מאמינים שהם ינצחו את בני-סכנין. "האדומים" חוששים ממשחק נוקשה של האורחים, שיגרור פציעות לפני הדרבי בליגה ומשחק הגביע נגד מכבי חיפה. קנדה במקום דה-סילבה

יום שישי 27 פברואר 2009
אשר גולדברג
בהפועל תל-אביב מתכוננים במרץ ובהתלהבות למשחק מחר בבלומפילד נגד בני-סכנין. המאמן אלי גוטמן דורש משחקניו ריכוז מלא, להיות מפוקסים ולא להיגרר לפרובוקציות של חלק משחקני בני-סכנין.

בהפועל תל-אביב קיים חשש שהמאמן אייל לחמן יציב הרכב שישחק באופן אגרסיבי במיוחד. שחקן בהפועל תל-אביב אמר הבוקר: "ברור לנו שזה יהיה משחק שהשופט יהיה האיש החשוב בו. סכנין משחקת "כסאח" וזה לא חדש. ישנו חשש של פציעות אבל הפעם זה מפחיד במיוחד. נעלה כמו גברים וננצח, ניצחון מחייב להמשך מאבקי הצמרת ובעיקר לצבירת אנרגיות חיובות לקראת הדרבי נגד מכבי בשבוע הבא".

אלי גוטמן ויוסי אבוקסיס יחזירו את עומרי קנדה לעמדת המגן הימני במקומו של הברזילאי המוצהב, דאגלס דה-סילבה.

השוער וינסנט אניימה והחלוץ סמואל יבואה ביקשו שלא לדון ולהתעסק במעבר העתידי שלהם לאירופה. השניים הסבירו שאין שום הצעה על הפרק והדיבורים מפריעים להתרכז למשחקים החשובים.

במועדון ממתינים לדו"ח הכספי לסיום שנת 2009 כדי שיוכלו להגיש לרשות לבקרה התקציבית, מהלך שיאפשר את הרישום באופ"א לעונה הבאה. ההמתנה היא לאלי טביב, שאמור להגיע בימים הקרובים, ולהוציא לפועל את שיתוף הפעולה שלו עם מוני הראל כבעלים של הפועל תל-אביב.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק