בורשטיין חוזר לסגל

שחקן מכבי ת"א צפוי לשחק בפעם הראשונה מזה חודשים במשחק היורוליג הקרוב מול רומא. המאמן ספאחיה לא מתכנן לחגוג את תחילת השנה החדשה הערב. "אני דוחה את החגיגות לאפריל"

יום ראשון 31 דצמבר 2006
שלמה חסיד

מכבי ת"א קיימה היום משחק אימון בינה לבין עצמה לאחר שלא מצאה יריבת אימון מתאימה, המאמן נבן ספאחיה חילק את שחקניו לשתי קבוצות, הצהובים והכחולים כשבסוף המשחק הקבוצה הכחולה ניצחה.

ניכר כי בקבוצה יש דריכות לקראת המשחק הקרוב מול רומא המאמן נבן ספאחיה אמר ל-TELESPORT בסיום משחק האימון: "אנחנו קצת עייפים וחבל מאד שלא הצלחנו לארגן יריבת אימון להערב ונאלצנו לשחק נגד עצמנו". 

ספאחיה גם הדגיש כי החזרה של טל בורשטיין לסגל הקבוצה והועובדה כי הוא עשוי לשחק כבר ביום חמישי הקרוב חשובה לקראת ההמשך. "החזרה של בורשטיין תואיל מאד לקבוצה, טל  שחקן משמעותי אני מקווה שיחד עימו נוכל לנצח ברומא ביום חמישי" אמר המאמן.

באשר לשאלה כיצד הוא הולך לחגוג את הסילבסטר הערב ענה הקרואטי "לא אחגוג את הסילבסטר נדחה את החגיגות  לאפריל".

כוכב האימון טל בורשטיין שכאמור צפוי לשוב לפעילות השבוע סיפר על התקופה בה נאלץ לשבת מחוץ למגרש. "הפציעה הייתה החלק הכי קשה בקריירה שלי" אמר השחקן והוסיף: "היה קשה לראות את הקבוצה מהצד, אבל עכשיו הם  יקבלו את אותו בורשטיין שכולם הכירו לפני הפציעה ואני אנסה לגרום לקבוצה לשחק יותר טוב ככל יכולתי. אני מתרגש לחזור, הפציעה החזירה לי את הרעב לכדורסל" באשר לשאלה מתי נראה אותו חוזר לחמישיית סגנית אלופת אירופה אר טל כי אין לו מושג מתי ישוב לחמישייה הפותחת.

צילום ועריכה: רוני דלמאי

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק