סיבאס נכנעה - סהר כבש והפסיד

טורקיה: במשחק העונה הפסידה סיבאספור 4:2 באיסטנבול מול פנרבחצ'ה. פיני בלילי שותף 20 דקות בלבד. סיבאס עדיין ראשונה בטבלה. הולנדית: שער לבן סהר בהפסד דה גראפשחאפ

שבת 28 פברואר 2009
מערכת TELESPORT

הר הגעש באיסטנבול אירח את פיני בלילי וסיבאספור שהובסו 4:2 במשחק העונה מול פנרבחצ'ה. למרות ההפסד, סיבאספור עדיין מוליכה את הטבלה עם 45 נק' בעקבות משחק חסר של טרבזנספור. פיני בלילי עלה לשחק החל מהדקה ה-69.

11 משחקים ברציפות לא הפסידה סיבאספור, אבל כנראה שזה היה צריך להגיע מתישהוא. סיבאס פתחה מצויין את המשחק, כאשר כבר בדקה השלישית אילדיז הפתיע את המארחת. היתרון החזיק בדיוק דקה אחת כאשר אוגור בוראל השווה (4). 

המשחק החם נמשך במחצית ראשונה מטורפת, כאשר בדקה ה-24 סוזגלמז החזיר את היתרון עבור סיבאס, ושוב האורחת לא הצליחה לעמוד במשימה של שמירת היתרון ובדקה ה-27 שלוש דקות בלבד לאחר מכן סנטורק איזן ל-2:2. 

המחצית הראשונה המצויינת נמשכה, כאשר בוראל השלים צמד בדקה ה-34 והעניק את היתרון לפנר (2:3). במחצית השנייה סיבאס חיפשה את השיוויון, אבל הפקירה את ההגנה מה שהותיר לדייגו לוגאנו המגן האורוגוואי לקבוע 2:4 ולסגור ניצחון אדיר לסגנית אלופת טורקיה. 
הולנד: בן סהר כבש בהפסד דה גראפשחאפ

בו סהר, חלוצה הישראלי של דה גראפחאפ כבש בהפסד 3:1 מול רודה בחוץ. בן סהר שותף 90 דקות. 

מאז אותו שער ניצחון מול ווילם טווה, של בן סהר, דה גראפשחאפ לא מנצחת ומדרדרת עד למקום הלפני אחרון בטבלה. קריס דה וורה העלה את המארחת רודה ליתרון כבר אחרי שבע דקות, אולם ממש בפתיחת המחצית השנייה הצליח בן סהר לאזן ל-1:1. 

התיקו החזיק בדיוק 8 דקות עד שאנדראס אופר החזיר את היתרון לרודה (54) ודה יונג דאג לחתום את התוצאה בדקה ה-86 - 1:3 בסיום לרודה. 

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק