נדאג שנראה את ריבר ובוקה

אוהדי הכדורגל הארגנטינאי יצאו למאבק נגד ערוץ הספורט, בעקבות ההחלטה להפסיק לשדר את את משחקי הליגה הארגנטינאית. ערוץ הספורט בתגובה: "זה בעקבות החלטות המועצה". צפו בהפגנה ובאוהדים הזועמים

יום ראשון 01 מרץ 2009
שלמה חסיד
אוהדי הכדורגל הדרום אמריקאי בכלל והארגנטינאי בפרט, זועמים. האוהדים התרגלו בשנים האחרונות למבחר שידורים ישירים של משחקי הליגה הארגנטינאית ובשבועות האחרונים השידורים הופסקו.

הטענה של ראשי ערוץ הספורט היא כי בעקבות השינויים עליהם החליטה מועצת הכבלים והלווין, אין ביכולת הערוץ לשדר גם את הליגה הארגנטינאית.  האוהדים שעשו בירור עם המועצה, גילו כי ההחלטות השונות של המועצה נוגעות רק לתקופה של החל מיוני 2009.

בסוף השבע האחרון הגיעו עשרות אוהדים להפגנה אל מחוץ למשרדי ערוץ הספורט. מרטין, מארגן ההפגנה מסביר ש"אמרו לנו לרכוש עוד ערוצים. רכשנו. אנחנו מוכנים לשלם, אבל הפסיקו לשדר לנו גם בתשלום. במצב כזה אין חלוקה לקבוצות. כולנו למטרה אחת ונעשה הכל כדי שעד שריבר פלייט תפגוש את בוקה, כולם יוכלו לראות את המשחקים בטלביזיה"
.
 צפו בהפגנה המיוחדת על ידי לחיצה על PLAY מתחת לתמונה.

מערוץ הספורט נמסר בתגובה כי: "לאחרונה, התקבלה החלטה הנוגעת לאיסור לשדר שידורי כדורגל בערוץ 5+לייב (ולכן גם מונעת את המשך שידורי חלק ממשחקי הליגה הארגנטינית בערוץ 5+לייב). החלטה זו פוגעת קשות ביכולתו של ערוץ הספורט להשקיע ברכישת תכנים ובהפקת תכניות ושידורים אשר הערוץ אינו מחויב בהם מבחינה רגולטורית. לפיכך, לאור החלטת המועצה, נאלצנו לקבל החלטות שונות הנוגעות לתכנים המשודרים בערוצינו, ובין היתר נאלצנו לקבל את ההחלטה שלא להמשיך בשלב זה, את ההסכם לרכישת זכויות השידור של משחקי הליגה הארגנטינאית. למרבה הצער, תוצאותיה של ההחלטה שקיבלה מועצת הכבלים והלוויין הינה שליגה זו כלל לא תשודר בשלב זה בערוץ הספורט. 

צפו בהפגנה המיוחדת על ידי לחיצה על PLAY מתחת לתמונה.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק