אלישע מתחיל להפנים

אחרי תגובות לא ברורות, נראה שאלישע לוי מתחיל להבין שהקבוצה שלו בבעיה קשה. גם הפועל ת"א תהיה בבעיה בעקבות הפציעה של שי אבובטול ולפחות יש שופט אחד שבאמת לא דופק חשבון. סיכום השבת

יום ראשון 01 מרץ 2009
דורון ברגר

 אם אני לא טועה, אחרי משחק ההפסד של מכבי חיפה שמעתי כבר 10 סוגי תגובות של אלישע לוי. התגובה הראשונה הייתה שמכבי חיפה לא במשבר עמוק. חיכיתי שבאותה נשימה הוא יאמר שאין חשש מהגרעין האיראני ושהכלכלה בישראל במצב הטוב מאז ומעולם.  אבל זה לא קרה. לזכותו של לוי יאמר שכמה שעות מאוחר יותר הוא התעשת והודה שלמכבי חיפה שלו יש בעיה. אז רק שתדע אלישע, קבוצה שלא כובשת מול קרית שמונה, מכבי נתניה והפועל רמת גן (ב-90 דקות) היא קבוצה בהרבה יותר מבעיה קשה.

אמיר אדרי למשל

ללוי יש חלק גדול בחוסר ההצלחה של מכבי חיפה, בעיקר מפני שחיפה רצה טוב בתחילת העונה ומשום מה הוא החל בשינויים. טענה נוספת היא שהוא "טוב מידי" עם שחקניו, ושהיחס שלו לחלק מהשחקנים גורם לו להיראות חלש. חבר הזכיר לי אתמול שבאמצע עונת האליפות השלישית של רוני לוי במכבי חיפה נפצע ניר דוידוביץ' ותום אלמדון החליף אותו לששה משחקים בהם אלמדון לא ספג שער. כשדוידוביץ' החלים הוא החליף את אלמדון (שוב להזכיר, ששה משחקים ברציפות הוא לא ספג). הדבר עורר לא מעט מחאות. עיקר הטענות היו שרוני לוי, במודע, לא מטפח צעירים ושהמהלך ההוא "גמר את הקריירה" לאלמדון. תיזכרו רגע מי עמד במרבית המשחקים שמכבי חיפה ניצחה בסיבוב הראשון. קוראים לו אמיר אדרי. איתו מכבי חיפה הובילה את הטבלה בבטחה. עם דוידוביץ' היא הפסידה למכבי נתניה וקרית שמונה. יכול להיות שההפסדים היו מתרחשים גם עם אדרי. אבל דבר אחד בטוח, אלישע לוי לא יצא חזק מהסיפור הזה. הוא פשוט יצא "טוב מידי".

200 שחקנים לא טועים

הפועל תל אביב כמעט ומובילה את הטבלה לא רק בזכות העובדה שיש לה את השוער הכי טוב בליגה. העונה יש להפועל תל אביב גם את החלוץ הכי טוב בליגה ועד אתמול בדקה ה-27 היה לה את הקשר האחורי הכי טוב העונה בליגה. עד שהגיעה חבורת הלוחמים של אייל לחמן וגמרה לשי אובטבול את העונה. לחמן אמר בראיון בסוף השבוע כי הוא מצטער שלא המשיך בגאנה, ונראה שיש בערך 200 שחקנים בליגת העל שמסכימים איתו.

כראוי לשופט המצטיין של העונה

אלי חכמון אישר את השער המצחיק של ארמון בן נעים. שחקני הכח זעמו, השוער השתולל והאוהדים המעטים בכו. חכמון יכל להיות פחדן, לפסול את השער ולחזור הביתה בשלום. אבל כך לא עושה השופט המצטיין של העונה. זו הייתה החלטה נכונה כל הדרך אל התואר "בינלאומי".

יש גבול

מכבי תל אביב הפסידה למ.ס אשדוד. מישהו מופתע? כנראה שלא. אוהד מכבי תל אביב אמר לי אמש כי הפסד בדרבי יביא לטירוף מערכות והקהל ייצא בחלקו נגד אבי נמני כי "יש גבול כמה דרבים אפשר להפסיד". אין ספק, ביום שני הבא יהיה מעניין במיוחד בבלומפילד.

 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק