המבורג לא עמדה בלחץ

גרמניה: המבורג קיוותה לשוב אל המקום הראשון, אך לוולפסבורג היו מחשבות אחרות והפתיעו 1:3 בחוץ את המארחת. באיירן מינכן סיימה בתיקו ללא שערים מול ברמן. צרפת: ניצחונות לפ.ס.ז', מארסיי ובורדו

יום ראשון 01 מרץ 2009
מערכת TELESPORT
המחזור ה-22 בגרמניה נמשך היום במשחק המרכזי, שמעט איכזב כאשר ורדר ברמן נפרדה בתיקו ללא שערים. המבורג לא עמדה בלחץ לחזור למקום הראשון ופישלה 3:1 בבית מול וולפסבורג. 

ההפתעה של המחזור נערכה בהמבורג, כאשר הקבוצה שחיפשה שוב את המקום הראשון פישלה ברגע האמת והפסידה 3:1 מול וולפסבורג. ההלם הראשוני של המארחת היה בדקה ה-12, כאשר גראפיטה המצויין כבש בפנדל, 13 דקות בלבד לאחר מכן הצליח גראפיטה להדהים בשנית (25) את המארחת שנכנסה להלם. 

המבורג ניסתה לחזור בדקה ה-73, כאשר פאולו גוררו צימק ל-2:1, אבל אקורד הסיום היה שייך לדז'קו (75) שחתם את התוצאה - 1:3 בסיום לזאבים. 

במשחק צמרת נוסף, באיירן מינכן קיוותה להמשיך את היכולת המצויינת מליסבון באמצע השבוע, אך נתקלה ביריבה מצויינת ועקשת בדמות ורדר ברמן, ששמרה על שער נקי, למרות הרחקתו של נאלדו כבר בדקה ה-15, הבחורים ממינכן לא הצליחו לשבור את ההגנה החזקה. 

שטוטגרט לא התקשתה בחוץ וגברה 0:2 על קרלסרוהה. אלסון (50) ודהיידרה (88) כבשו לאורחת. 

צרפתית: פאריז עדיין דולקת לאליפות

בצרפת השיגה פ.ס.ז' ניצחון משכנע 1:4 מול נאנסי בפאריז. מחצית ראשונה מדהימה שהחלה אצל הוראו (9), ג'ולי (13) ועוד שער של הוראו (40), שחתם צמד. במחצית השנייה הוסיף ססגנון (63) את הרביעי, פרט (30) צימק בלבד עבור נאנסי. 

בורדו גם כן בתמונת האליפות לאחר ניצחון 0:1 בבית על לוריין, כאשר צ'מאק כבש את שער הניצחון בדקה ה-49. באותה תוצאה גברה מארסיי 0:1 על קאן, כאשר בראנדאו (66) כבש את שער הניצחון במחצית השנייה. 

מונאקו וסנט אטיין נפרדו בתיקו 2:2. נימאני (20) ומולו (90) כבשו למארחת ממונאקו, פאייט (25) ומאטוידי (60) כבשו לאורחים מאטיין. במשחק נוסף שיערך היום וישלים את המחזור, תארח ליון את ראן.

תמונות: גטי אימג'.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק