עוברים עלינו ימים לא קלים

יעקב ג'ינו כואב את מצבה של קבוצתו: " אחד לא גאה ולא שמח להיות במצב שאנחנו נמצאים". גיא גודס מסביר את הנפילה של חניכיו: "היינו רכים מאוד בהגנה. אם לא נתקן את זה, נהיה בבעיה"

יום ראשון 01 מרץ 2009
מערכת TELESPORT

המחזור ה-15 בליגת ווינר החל היום (ראשון) וסיפק את התוצאות הבאות: בני השרון גברה על עירוני נהריה 76:80. מאמנה של הקבוצה הצפונית, יעקב ג'ינו אמר בסיום: "עוברים עלינו ימים לא קלים. אף אחד לא גאה ולא שמח להיות במצב שאנחנו נמצאים. אני בטוח שהתחושה של השחקנים של להחרים אימון היא תחושה נוראית. אבל הם גברים. הם באו, עשו את העבודה וגם בגלל מזל אנחנו הפסדנו את המשחק".


עירוני רמת גן הביסה את הפועל ירושלים 92:108 ועמיר עוזי המאושר אמר: "בינתים זה הניצחון הכי גדול שלי, אבל חשוב לזכור שאנחנו באמצע הדרך ויש לנו מאבק מאוד חשוב בהמשך. אנחנו צריכים לרדת לקרקע ולהתכונן לשבוע הבא. המטרה שלנו היא עדיין מקומות 1-8, ואני מקווה שאנחנו בדרך הנכונה לשם".

גיא גודס ניסה להסביר: "התחלנו את המשחק רע מאוד. ידענו מה ר"ג הולכים לעשות, אבל היינו רכים מאוד בהגנה. לקבל פה 108 נקודות זה לא טוב. דיברנו לפני המשחק על 70 נקודות וקיבלנו 108, אנחנו צריכים להתעורר ומהר. אנחנו נותנים ליריבות סלים קלים, ואנחנו חסרי אגרסיביות. אם לא נתקן את זה, נהיה בבעיה". 

"אנחנו בסה"כ בעמדה טובה. עד היום עשינו עבודה טובה העונה. זה הזמן לחשוב על מה שעשינו היום ולהתחיל להבין שהמשחק מתחיל מההגנה ולא מההתקפה. צפוי לנו משחק מול חיפה, קבוצה סופר אגרסיבית. יש לנו שבוע להתכונן חזק כי זה משחק מאוד משמעותי להמשך".

עומאר סניד אמר: "מאז הגביע יש איזושהי ירידת מתח בקבוצה. לא יהיה קל לחזור לעצמנו, אבל נמשיך לעבוד קשה. אני המנהיג של הקבוצה, ואעבוד על לחזור לעצמי ואז יהיה יותר טוב. נעבוד קשה ונגיע מוכנים למשחק מול חיפה".


עירוני אשקלון ניצחה את גבעת שמואל 68:73. אבנר יאור חגג ניצחון ראשון בקבוצה הדרומית וסיכם: "היה משחק מאוד קשה עם המון לחץ. השחקנים שלנו הראו היום הרבה בגרות ואופי, בעיקר בהגנה ובריבאונדים. הנחישות שלהם זה מה שמנצח משחקים. הקבוצה עוברת תהליך, וכל הכבוד לשחקנים. בוודאי שנישאר בליגה".


מכבי תל אביב טיילה ל- 80:102 על קרית אתא, ועמרי כספי אמר בסיום: "היה משחק טוב שלנו, קצת להוריד את העומס מכולם, לשחק כדורסל טוב, ליהנות ולהשתחרר. בשבוע שעבר היה לא קל. זה היה הפסד מעצבן שאחריו אתה לא יכול לישון טוב בלילה. על כולנו עבר סוף שבוע לא נעים, אבל צריך להתרומם מזה".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק