מקווה שפישר יחזור לחייך

סנטר מכבי ת"א, שהיה מעורב הלילה בקטטה במועדון תל-אביב, נותח בראשו והוא נמצא בחדר התאוששות. ד"ר גור, שניתח את פישר: "ייקח בין 3-6 חודשים עד שפישר יוכל לחזור לתפקד". ארון מגי מנהריה עשוי להצטרף

יום שני 02 מרץ 2009
שלמה חסיד
סנטר מכבי ת"א, דיור פישר, היה מעורב הלילה בקטטה קשה מחוץ למועדון בתל-אביב.  פישר ספג פגיעה רצינית בראשו ובפניו חתך עמוק, דבר שחייב אותו לעבור הבוקר ניתוח דחוף.

בבית החולים איכילוב, בו מאושפז פישר נערכה מסיבת עיתונאים קצרה, בה דיווח הד"ר  אייל גור, שניתח את פישר על מצבו של השחקן.

גור אמר: "פישר הגיע אלינו עם חתך עמוק מאוד לאורך הלחי. ביצענו בו תיקון כירורגי ותפרנו את החתך. פישר יחלים בתוך שבועיים שלושה, אך ייקח זמן עד שהתפקוד יחזור להיות נורמאלי אם בכלל. אנחנו מקווים שפישר יוכל לחזור לחייך ולעצום עיניים"

האירוע החל בסביבות השעה 4 לפנות בוקר. על פי עדים להתרחשות, פרץ וויכוח בין השחקן למספר אנשים שבילו במועדון. כעבור חצי שעה השחקן הותקף ע"י אנשים, החשודים ששברו בקבוק זכוכית על ראשו ונמלטו.

כזכור רק לפני שנה היה מעורב וויל ביינום, שחקן אחר של מכבי ת"א בקטטה במועדון הג'י ספוט בת"א. במקרה של ביינום, הוא היה חשוד בתאונת פגע וברח אך שוחרר מחוסר ראיות.

ארון מגי ששוחרר אתמול מעירוני נהריה צפוי להצטרף למכבי תל אביב, על פי ראשי מכבי -  בלי קשר למצבו של פישר. מגי צפוי לחזק את החלק הקדמי של מכבי תל אביב שישען במשחק הקרוב על גיינס ויניב גרין.תמונה: maccabifans.co.il

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק