לחמן ביקר את אבוטבול

מגן הפועל ת"א חש ברע ונטש את אימון הקבוצה. ואליד באדיר יחזור לאימונים רק ביום שישי. הפועל ת"א תמכור בסוף העונה את וינסנט אניימה וסמואל יבואה. אניימה מבוקש באספניול. צסק"א מוסקבה מעוניינת ביבואה

יום שני 02 מרץ 2009
אשר גולדברג
הפועל ת"א ממשיכה בהכנותיה לקראת הדרבי הגדול ביום שני הבא, ללא שי אבוטבול הפצוע, שסיים את העונה. עומרי קנדה, המגן הימני של הקבוצה חש ברע ונטש את אימון הקבוצה היום בוולפסון. ואליד באדיר סובל מנקע בקרסול ויחזור לאימונים רק ביום שישי. 

השחקנים יבקרו מחר בבוקר אצל שי אבוטבול, שמחלים מניתוח שעבר בקרסולו הפגוע. אבוטבול יעבור תקופת החלמה ארוכה ויחזור לפעילות רק בעונה הבאה.

וינסנט אניימה, השוער הניגרי המצטיין של הפועל ת"א יעזוב את הקבוצה בתום העונה. לשוער יש הצעה מאספניול, שמעוניינת לרכוש את כרטיסו מהפועל ת"א.

הפועל ת"א דורשת על השוער 2 מיליון דולר, אך תעשה הערכה מחודשת, כאשר אלי טביב יצטרף באופן רשמי לקבוצה. בכל מקרה אספניול לא מתכוונת לשלם על אניימה 2 מיליון דולר, כמו שהפועל דורשת. 

יש לציין שאספניול נלחמת על חייה בליגה הספרדית.  היא ממוקמת במקום ה-19 בליגה ורחוקה 6 נקודות מחוף מבטחים, כך שלהישארות שלה יהיה פקטור משמעותי בהחלטה של אניימה האם להצטרף לשורותיה בעונה הבאה.

אניימה הוא ללא ספק השוער המצטיין בליגה בשנתיים האחרונות והעונה הוא ספג הכי מעט שערים בליגה, רק 15 שערים ב-21 מחזורים.

גם סמואל יבואה, החלוץ הגנאי המצטיין של הפועל ומלך שערי ליגת העל, צפוי לעזוב בתום העונה. לחלוץ יש הצעה מפתה מצסק"א מוסקבה הרוסית והוא נחוש לעזוב.

יבואה נותן את עונת השיא שלו בישראל ומוליך את טבלת הכיבושים בליגה עם 12 שערים עד כה.

שי אבוטבול נותח בהצלחה

שי אבוטבול, קשרה של הפועל ת"א, נותח הבוקר בהצלחה בקרסולו בבית החולים בתל השומר.  אבוטבול, ששבר את קרסולו במשחק הליגה ביום שבת מול בני  סכנין, אחרי תיקול של אוקוצ'ה, יעבור תקופת החלמה ארוכה וייעדר מהמגרשים עד סוף העונה.

אחה"צ זכה אבוטבול לביקור מאייל לחמן, מאמן בני סכנין. לחמן הביע צער על הפגיעה והתנצל בשם אוקוצ'ה והמועדון. אבוטבול הודה ללחמן על הביקור וסיפר שהוא נחוש לחזור למגרשים במהרה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק