הכל פתוח, נראה מי ישרוד

ראובן עטר לא הסתיר את הנחת מחניכיו אחרי ה- 1:2 על נתניה והחזרה לצמרת: "אנחנו במומנטום טוב. החבר'ה נלחמו, ואני מרוצה. הקהל התגעגע למשחקים האלו"

יום שני 02 מרץ 2009
מערכת TELESPORT
בית"ר ירושלים השיגה ניצחון חשוב מאוד הערב (שני), כשגברה על מכבי נתניה 1:2 וחזרה למירוץ על האליפות. ראובן עטר, מאמנה של הדאבליסטית המתקאמבקת, אמר בסיום: "חזרנו למאבקי הצמרת. מכל ארבע הקבוצות הראשונות אנחנו במצב הפחות טוב מבחינת הנקודות, אבל אנחנו במומנטום טוב ללא ספק. היום היה הניצחון החמישי שלנו בשישה משחקים". 

"הניצחון היום היה נגד קבוצה טובה. נתניה הפתיעו אותי היום לטובה, אבל ניצלנו משחק טקטי נכון שלנו במחצית הראשונה, נעלנו את מרכז השדה וזה יצר לנו יתרון במרכז, כי כשהמגרש רטוב קשה להעביר את הכדור מצד לצד". 

"החבר'ה נלחמו, ואני מרוצה. יש לנו קבוצה איכותית. אני לא רוצה להמעיט או לזלזל בשאר הקבוצות, אני חושב שכולן ראויות ולא סתם הן נמצאות היכן שהן נמצאות. המאבק פתוח, נראה מי ישרוד. ההרגשה היא טובה, והקהל התגעגע למשחקים האלו".  

"גם בתקופה הפחות טובה רצינו לשמור על המרקם החברתי ועל התדמית שלנו, ובסופו של דבר זה השתלם לנו. זה רק מוכיח שהדרך שלנו היתה נכונה, ואנחנו מרוצים שהגענו למצב שבו אנחנו נמצאים כעת". 

שמעון גרשון הוסיף: "יש משחקים שמוציאים משחקנים יותר. היתה אווירה מדהימה היוםי. זה הוציא מאיתנו הרבה יותר ממה שהראינו עד היום. אני מקווה שנגיע ככה גם לשאר המשחקים שנותרו לנו העונה".

רביד גזל המאוכזב אמר: "היה חשוב לא להפסיד את המשחק היום. אפילו תיקו היה טוב. בגלל ההפסד החזרנו את בית"ר לליגה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק