גרשון: הכל עבד לנו נכון

שחקני בית"ר ירושלים חזרו לאימונים לאחר הניצחון על מכבי נתניה. עידן טל: נעשה רצף של שלושה-ארבעה משחקים כאלה של ניצחונות, ואז נעשה את ההמשך קל יותר. משחק הגביע מול עכו ביום רביעי הבא

יום שלישי 03 מרץ 2009
אשר גולדברג

יממה לאחר משחק הניצחון על מכבי נתניה, חזרו שחקני בית"ר ירושלים מלאי אופטימיות לאימונים.

ההרגשה בקבוצה היא כי ניתן לזכות גם העונה באליפות ואולי אף בדאבל.  שמעון גרשון שהצהיר לפני המשחק שהוא נמנע מכותרות כמו "משחק ההזדמנות האחרונה", אמר היום לאתר הרשמי:  "אחרי משחק כזה אני חושב שכולנו מרגישים טוב. בשבועיים-שלושה האחרונים העובדות משמחות אותנו, וזה מאוד טוב וחשוב לכולם לראות את הקהל חוזר הביתה, ומתחבר שוב לשחקנים – זה מאוד כיף לנו, וזה מאוד חשוב, בטח כשאנחנו בסיבוב האחרון של העונה. אנחנו צריכים אותם איתנו!".

 על החזרה למאבק האליפות, אמר גרשון: "אני לא אוהב את ההצהרות האלה. המילה חזרנו לא מתאימה כי היינו פה תמיד, עשינו את העבודה שלנו כמו שצריך. יש משחקים שמוציאים מאיתנו יותר, ואפשר היה לראות זאת אתמול ששחקנים היו בטירוף, זה טוב וככה צריך להשתדל להמשיך ולשחק את כל המשחקים שנותרו לנו עד לסיום העונה. אם נעשה זאת משחק אחרי משחק, בלי קשקושים ודיבורים על הזדמנויות, אז אני מאמין שיהיה בסדר".

 לסיום התייחס גרשון גם לקהל: "זה ידוע שהקהל של בית"ר תמיד מעריך מלחמה על המגרש, אפילו לפני כדורגל. אני חושב שהקהל קיבל את זה היום מהשחקנים. פשוט הכול עבד לנו נכון, כמו שתמיד רצינו שיעבוד העונה וזה לא תמיד עבד, אתמול זה הלך כמו שאנחנו רוצים, ובמצב כזה כולם מאושרים אפילו דני גרעפס.."

 הקשר עידן טל חגג אמש ניצחון ביתי שני ברציפות, הישג חדש העונה ואמר לאתר הרשמי: "זה נכון בעונה הנוכחית. זה אפילו קצת מעצבן לציין את זה, אבל אני מקווה מאוד וזה מה שאני ייחלתי לו, שנעשה רצף של שלושה-ארבעה משחקים כאלה של ניצחונות, ואז נעשה את ההמשך קל יותר, מכיוון שהדברים יתחברו לנו וכל אחד יקבל יותר ביטחון, והדברים ייראו אחרת כשאתה מנצח, וכשכולם עובדים אז אנחנו נראים כמו קבוצה – כמו אתמול למשל".

 על ההשוואה של בית"ר ירושלים לריאל מדריד הספרדית בהקשר של צימצום הפער מהמוליכה, אמר טל: "תוך חודש בלבד הצטמצם הפער. לא הייתי רוצה להתעסק בהשוואה. אני רוצה להשלים את המשימות הפשוטות שלי בעונה הזאת, שזה ניצחון אחרי ניצחון, וכמו שציינתי אם נעשה רצף של שלושה-ארבעה משחקים, גם אחרים קצת יירתעו מזה, וגם אנחנו ניראה אחרת".

 בדומה לגרשון, גם טל התייחס לקהל שחזר לעצמו אמש: "בתחילת העונה אנשים התאכזבו כי לא הגענו לאירופה, וציפו מאיתנו ליותר. מן הסתם אני שחקן שמוביל בקבוצה ושחקן מרכזי, אז ציפו לדברים אחרים ובצדק, אבל לא הלך, אין מה לעשות, צריך להמשיך קדימה. היום זה נראה אחרת, הקהל מעודד את כולנו לפני ואחרי, אתמול הייתה אווירה שחבל על הזמן".

 משחק הגביע מול הפועל עכו נקבע ליום רביעי הבא, 11-03-2009 בשעה 19:45 באצטדיון טדי. מחר בשעה 10:30 תקיים הקבוצה אימון נוסף.ב- 45 הדקות הראשונות של האימון תתאפשר כניסת ילדי בר מצווה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק