מקום 3 וקרלו ישאר

האולטימטום הופנה למאמנה של מילאן האיטלקית, קרלו אנצ'לוטי על ידי סגן הנשיא גאליאני בעקבות הכשלונות האחרונים. גרמניה: דייגו רוצה לעבור ליובנטוס

יום שלישי 03 מרץ 2009
מערכת TELESPORT
 בעקבות ההפסד של מילאן לסמפדוריה במחזור האחרון, נותרו סיכויים נמוכים של הרוסונרי לזכות באליפות הסרייה A. כעת במילאנו הציבו אולטימטום למאמן הקבוצה, קרלו אנצ'לוטי לפיה אם הקבוצה לא תסיים לפחות במקום השני בטבלה אזי הוא יוכל להגיד שלום.

השבוע הקשה שעבר על מילאן, לאחר ההדחה מגביע אופ"א, שהייתה מועמדת מספר 1 לזכיה, וההפסד לסמפדוריה זיעזעו את האדמה בנוגע למעמדו של המאמן קרלו אנצ'לוטי. 

סגן נשיא מילאן, אדריאנו גאליאני התייחס לגבי העונה הבאה ולסוגיית המאמן: "קרלו אנצ'לוטי ישאר בקבוצה אם נסיים במקום השלישי". 

המאמן המנוסה, אנצ'לוטי לא מתרגש מכך כיוון שרוב הספקולציות מעמידות אותו בשנה הבאה בסטמפורד ברידג' כמאמנה הבא של צ'לסי, כאשר החוזה של חוס הידיניק יסתיים.

דייגו רוצה יובנטוס

כוכבה של ורדר ברמן הגרמנית, הברזילאי דייגו, הודה כי הוא מאד מעוניין לעבור ליובנטוס האיטלקית בסוף העונה הנוכחית. 

הקשר הצעיר בן ה-23 נחשב לכישרון יוצא דופן בשנים האחרונות מתוך בית היוצר של ברזיל. כבר לא מעט קבוצות קרצו לשחקן כאשר גם ריאל מדריד, צ'לסי ומנצ'סטר סיטי רוצות אותו. 

למרות החיזורים, אביו של דייגו גילה כי המועדון הפייבוריטי עבורו זהו הגברת הזקנה מטורינו, כיוון שזה המועדון מבחינתו שיכול לזכות בליגת האלופות. 

אביו של דייגו אמר: "דייגו רוצה את יובנטוס, והוא בהחלט רוצה ללבוש את מדי הזברות. אנחנו יודעים כמה אוהדי יובה אוהבים אותו וזה לא סוד שהוא באמת רוצה להיות שם. הבן שלי רוצה לשחק עבור מועדון שיזכה לתארים באירופה". 


תמונות: גטי אימג'.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק