מתיאוס מאשים את עצמו

מאמן מכבי נתניה יום לאחר ההפסד לבית"ר ירושלים מבין, שהוא עשה טעויות בקביעת ההרכב והבהיר לשחקניו: "מי שפצוע שלא ישקר ויאמר לי את האמת"

יום שלישי 03 מרץ 2009
אשר גולדברג

למחרת ההפסד של מכבי נתניה 2:1 לבית"ר ירושלים, מתקשים במכבי נתניה לעבור לסדר
היום על האירועים שקרו לפני המשחק ובמהלכו ומדובר בעיקר בהחלטות מקצועיות לא נכונות
שלקח המאמן לותר מתיאוס.

זה החל בהושבתו של שליו מנשה, המוביל בכיבוש שערים בבישולים ובהחלטות לא נכונות לפתוח בהרכב עם דדי בן דיין, שלא החלים מהפציעה ברגלו והוחלף בתום המחצית הראשונה.

מתברר שבן דיין טען בפני המאמן, שהוא כשיר לשחק, אבל במהלך המשחק התברר שהוא אינו מסוגל לעלות להתקפה ולא לעשות הגנה, כשקשר בית"ר ירושלים, אבירם ברוכיאן חגג באגף הימני על מגן נבחרת ישראל שהוחלף מיד.

בן דיין טען שזו פציעה משקרת  בעקבות מתיחה שהייתה לו בשריר הירך והוא לא היה צריך לשחק. המאמן, לותר מתיאוס אמר: "עשיתי טעויות, לא הייתי צריך ללכת עם הלב והרצון, אלא רק עם המציאות. זה עלה לנו בהפסד".

ביקורת נוקבת הייתה למתיאוס על הקשר נקוסי סיבונגה, שגם חבריו טענו, שהוא כישלון מוחלט  הוא צריך ללמוד לרוץ, יסודות הכדורגל הם ממנו והלאה. היום התלונן סיבונגה על כאבים בקרסול ובכל מקרה הוא לא מתוכנן לפתוח בהרכב נגד הפועל קרית שמונה.

מתיאוס הבטיח כי הקבוצה תעשה את הכל כדי להתאושש, אחרת האליפות תברח לה. הסגל לעונה הבאה יקבע רק בסיום העונה. תמונה: באדיבות בית"ר נט.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק