אנדרסון יפתח למרות הביקורת

מאמן מכבי חיפה, אלישע לוי לא מבין מדוע מאשימים את בלם הרכש, אנדרסון ווסט בהפסדי הקבוצה: "מול ק"ש אנדרסון לא שיחק והפסדנו". הבלם יפתח גם מול הפועל פ"ת

יום חמישי 05 מרץ 2009
אשר גולדברג

אחרי שני הפסדים רצופים, מכבי חיפה רוצה לחזור למסלול הניצחונות ביום שבת, כאשר תארח את הפועל פ"ת, שנמצאת במגמה הפוכה וניצחה את שני משחקי הליגה האחרונים שלה.

אלישע לוי יצטרך להסתדר במשחק הזה ללא 4 שחקני הרכב: יניב קטן, דקל קינן, ג'ון קולמה וטמביקוסי פאנטיני. הפועל פ"ת לעומת זאת תחסר את השחקן הכי טוב שלה, ג'וניור ויסה המוצהב.

אלישע לוי, מאמן המוליכה לא מקל ראש ביריבה שלו בשבת: "הפועל פ"ת קבוצה מצויינת, היא ניצחה פעמיים ברציפות. עבדנו קשה כדי להגיע למקום הראשון ונעשה הכול כדי לנצח ולשמור על הפיסגה".

אלישע לוי מתכוון להציב ביום שבת בהרכב את הבלם המאכזב, אנדרסון ווסט, זאת למרות היכולת החלשה שהציג במשחק מול מכבי נתניה והביקורות הרבות אותן הוא ספג.

 לוי התייחס לבלם אנדרסון ווסט אמר להגנתו: "עושים לו עוול גדול. הוא שיחק טוב בשני משחקים, תפס משחק רע בנתניה  אבל אל תתלו בו את האשם. הנה מול ק"ש הוא לא שיחק והפסדנו. הכי קל להפיל על אנדרסון את כל התיק אבל לא רק הוא אשם, הוא היה חלק מכל הקבוצה ששיחקה חלש". 

הפסד או תיקו של מכבי חיפה ביום שבת מול הפועל פ"ת, יהווה הזדמנות עבור הפועל ת"א להעפיל לפיסגה אם זו תשכיל לנצח בדרבי את מכבי ת"א ביום שני ובחיפה מודעים לעובדה הזו.

למרות הכושר הירוד של הקבוצה לאחרונה, קהל רב צפוי לאכלס את יציעי קרית אליעזר ולתמוך בקבוצה. אוהדי הפועל פ"ת לעומת זאת ממשיכים במחאת האוהדים ומעטים מהם צפויים להגיע לחיפה.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק