0

לא בטוח שאשחק באוגוסט

רפאל נאדאל, הטניסאי הספרדי, המדורג שני בעולם, הביע היום ספק באשר לחזרתו למגרשים בחודש הקרוב לאחר הפציסה שעבר. חדשות טובות לנבחרת ישראל בגביע הדיוויס?

יום רביעי 29 יולי 2009
מערכת TELESPORT
 הטניסאי הספרדי הבכיר, רפאל נאדאל בן ה-23, המדורג כרגע במקום השני בעולם אחרי רוז'ר פדרר, הביע הערב ספק באשר ליכולתו ۜהתאושש מן הפציעה שפקדה אותו ושמנעה ממנו את ההשתפות בטורניר ווימבלדון האחרון.

נאדאל, שסובל מפציעות בשתי ברכיו, לא שיחק מאז שהודח ברבע גמר אליפות צרפת הפתוחה בסוף חודש מאי האחרון, על ידי רובין סודרלינג השבדי.

נאדאל טען שהוא אינו יוߓע אם יוכל להתמודד בטורניר מונטריאול בשבוע הבא, ואם בכלל ישחק בחודש הקרוב. אף על פי כן, השחקן שב לאימונים סדירים וטען שהוא ישתדל להופיע לטורניר.

נאדאל אמר: "המטרה העיקרית שלי כרגע היא ששתי הברכיים יחלימו בצורה מושלמת. בינתיים, זה נראה כאילו אני משתפר, אבל אני לא אדע שאעלה על המגרש".

נאדאל גם התייחס לשמועות לפיהן גירושי הוריו הם הסיבה האמיתית שעומדת מאחורי פרישתו הזמנית ממשחק ואמר: " אני אנושי וזה קשה לי...אבל הבעיה האמיתית שלי היא הברכיים".

הספקות שӜ נאדאל באשר ליכולתו לשוב לכושר משחק בחודש הקרוב, עשויות להתקבל בברכה בקרב סגל נבחרת ישראל בגביע הדיוויס, שיתמודדו בחצי הגמר ההיסטורי של המפעל היוקרתי מול ספרד באמצע חודש ספטמבר הקרוב.

תגובות

טלספורט בפייסבוק