אין תקשורת על המגרש

לותר מתיאוס מרוצה מהניצחון, אבל לא שוכח לבקר את חניכיו: "שחקנים משחקים עם הגוף ולא עם הראש". המאמן הגרמני הסביר את השינויים בהרכב: "כשרצים לאליפות צריך לשחק עם שחקנים שכשירים ל- 90 דקות"

שבת 07 מרץ 2009
מערכת TELESPORT
מכבי נתניה השיגה ניצחון 1:2 על עירוני קרית שמונה. לותר מתיאוס אמר בסיום: "כל ניצחון הוא חשוב, בימיוחד כשאתה רץ לאליפות. אנחנו עושים לעצמנו משחקים עם הרבה עצבים. אנחנו מבקיעים שערים, אבל סופגים שערים מיותרים. קיבלנו הפעם שער מ-40 מ', אולי בפעם הבאה נקבל מ-50 מ'. כשאנחנו מובילים, אנחנו חייבים להבקיע עוד אחד כדי לגמור את המשחק".

המאמן הגרמני המשיך ואמר: "יש לנו שחקנים מנוסים, שחקנים בין לאומיים, אבל אין לנו תקשורת על המגרש. כדורגל זה משחק שמשחקים עם הראש ולא רק עם הגוף. לפעמים אני רואה שחקנים שמשחקים עם הגוף ולא עם הראש".

מתיאוס הסביר את השינויים בהרכב קבוצתו לאחרונה: "היו לנו משחקים קשים, מול מכבי חיפה ובית"ר ירושלים, והשחקנים היו עייפים. לכן ערכתי חילופים. כשרצים לאליפות צריך לשחק עם שחקנים שכשירים למדי לשחק 90 דקות".

איתי שכטר הוסיף: "הפסדנו בטדי 3 נקודות חשובות, חזרנו הביתה והיינו צריכים לנצח ואני שמח שעשינו את זה. הראש שלנו כבר ביום שלישי, במשחק הגביע. אנחנו מסתכלים קדימה. אני צריך לעשות את העבודה שלי על המגרש, להבקיע ולבשל, והכי חשוב שהקבוצה תנצח".

אלי כהן המאוכזב סיכם: "לאחרונה אנחנו משחקים נגד כל הקבוצות שטוענות לכתר. בשבוע שעבר ניצחנו את המועמדת הבכירה והיום הפסדנו בחוץ. חבל, אנחנו שווים בין שווים אבל סופגים שערים ממצבים נייחים. הנחישות יתר של מכבי נתניה ניצחה. נתניה הצליחה להבקיע שער אחד יותר מאיתנו, וחבל שזה בנייחים. אבל העיקר שאנחנו משתפרים".

מכבי חיפה גברה על הפועל פ"ת 0:1 ושמרה על הפסגהאלישע לוי סיכם: "היה קשה מאוד.  יצרנו הרבה הזדמנויות, היתה לנו התלהבות ולא ריכוז, והרבה פעמים בהגנה לא היינו בטוחים. הפועל פ"ת הביכו אותנו לא מעט פעמים. אבל צריך לבוא ולדעת לנצח משחקים כאלו. מאוד היה חשוב לנו לשמור על המקום הראשון. נשפר את המשחק שלנו וניקח את הנקודות בהמשך".

"הסיבוב השני היה פחות טוב מבחינתנו. גם איבדנו הרבה יותר נקודות, וגם לא שיחקנו מספיק טוב. אבל הכי חשוב ששמרנו על המקום הראשון. אנחנו מסתכלים על הסיבוב השלישי, ואנחנו מקווים להמשיך ולהשתפר".

אלי מחפוד אמר: "נתנו להם היום יותר מדי כבוד במחצית הראשונה. חבל שקיבלנו את האדום במחצית השניה, הוא שיבש לנו את המשחק והיינו בנחיתות מאז. זה לא המשחק של הפועל פ"ת, אני מאוד מאוכזב. צריך לבוא לשחק מול חיפה בלי פחד. חבל, כי היינו במומנטום טוב".

בית"ר ירושלים הסתפקה ב- 0:1 על מכבי פ"תברק יצחקי סיכם: "היה מהלך קבוצתי יפה, אני שמח שבסופו של דבר הכדור הגיע לאבירם שכבש. העיקר שניצחנו, לא משנה מי כבש ומי בישל, כי זה מגרש קשה פה. אנחנו מרגישים טוב עם עצמנו, ואנחנו משחקים טוב. המשחק היום אומנם נגמר ב- 0:1, אבל יכול היה להסתיים הרבה יותר".

רוני לוי אמר: "היה משחק לא טוב בכלל. ספגנו שער שלא מחויב המציאות, מיותר מאוד. במצבים שהגענו אליהם לא כבשנו. בית"ר קבוצה מוכשרת מאוד. נעשה את החשבון שלנו, יש לי הרבה חומר למחשבה אחרי היום. היו לנו תקוות בשלב מסויים להשתלב בצמרת, אבל היו לנו אכזבות שהותירו אותנו מאחור. כרגע התוכניות שלנו בצמרת פחות ריאליות, אבל ננסה לחזור למירוץ הניצחונות".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק