הרגשה נהדרת לחזור לנבחרת

טל בורשטיין וצביקה שרף, ערכו היום מסיבת עיתונאים לקראת פתיחת קמפיין יורו 2009 בספטמבר בפולין. טל בורשטיין, שמונה לקפטן החדש: "אני שמח ומקווה שניתן אליפות ראויה"

יום רביעי 29 יולי 2009
שלמה#חסיד
 נבחרת הכדורסל של ישראל קיימה היום מסיבת עיתונאים בעין גדי, שם היא מקיימת מחנה אימונים לקראת אליפות אירופה שתיערך בפולין בספטמבר הקרוӑ.

לאחר פרישתו של מאיר טפירו מהנבחרת, מונה טל בורשטיין כקפטן החדש של הנבחרת, למרות שזה נעדר תקופה ארוכה מהנבחרת בשל פציעות בבירכו.

טל בורשטיין סיפר על הרגשתו לחזור ללבוש את המדים הלאומיים: "הרגשה נהדרת לחזור Ӝנבחרת אחרי 3 שנים, במיוחד בתפקיד הקפטן. אני שמח וגאה ואני מקווה שניתן אליפות ראויה".

על העובדה שלרוב שחקני הנבחרת אין חוזים בקבוצות שלהם, אמר: "העובדה שכמעט לאף אחד מהשחקנים אין חוזה לעונה הבאה רק ממריצה אותנו, אני מאמין שאפשר Ӝעשות אליפות טובה. לא היו ציפיות בשנים האחרונות כי הגענו דרך ההזדמנות האחרונה. השנה, יש לנו נבחרת מוכשרת, ותיקים לצד צעירים. אני נהנה פה ואנחנו יכולים לעשות משהו באליפות".

צביקה שרף, מאמן הנבחרת התייחס לסוגיית עומרי כספי<ɳtrong>: "אם כספי לא יהיה איתנו, יש פה מספיק שחקנים טובים שיכולים להצליח. מחנה האימונים עומד בציפיות, נמשיך לעבוד קשה כדי להגיע לאליפות מוכנים".

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8