גרשון התנצל ויזמין לארוחה

התקרית בה נראה שמעון גרשון סוטר לדאריו פרננדס הגיעה לסיומה. בחדר ההלבשה ב"אורווה" סירב הארגנטיני ללחוץ יד שהושיט לו גרשון. הבלם הוזמן לשיחת הבהרה אצל קורנפיין ועטר, התנצל וייקנס בארוחה לכל השחקנים

יום ראשון 08 מרץ 2009
אשר גולדברג

התקרית שארעה במהלך המשחק בין בית"ר ירושלים למכבי פ"ת, שבה נראה שמעון גרשון סוטר והודף את דאריו פרננדס,הגיעה לסיומה.

היו"ר איציק קורנפיין והמאמן ראובן עטר, לא אהבו את האירוע המכוער וזימנו לברור את שמעון גרשון. הכוונה הייתה לשמוע גם את גרסתו של פרננדס ולא להוריד את האירוע מסדר היום. היום לפני האימון התנצל גרשון בפני כל השחקנים. גרשון נקנס בארוחה לכל השחקנים ואלה יבלו במסעדה בשבוע הקרוב על חשבון הבלם.

אתמול, למרות ניסיונות של מספר שחקנים ובעלי תפקידים בקבוצה ונכונות של גרשון להושיט יד לשלום לארגנטינאי בחדר ההלבשה, סירב פרננדס ללחוץ את ידו של הבלם והפנה אליו את גבו. 

הויכוח פרץ בעקבות מספר הערות מקצועיות בנושא מיקום ועזרה להגנה, ששלח גרשון לעברו של הארגנטינאי, שהגיב במילים בשפתו ובתנועות ידיים מזלזלות.

לפני מספר שבועות במשחק החוץ בגביע נגד הפועל קרית שמונה, היו לברק יצחקי ולמספר שחקנים נוספים טענות לעברם של פרננדס והמגן הצ'יליאני כריסטיאן אלברז.

בבית"ר ירושלים ממתינים ליריבה הראשונה בסיבוב השלישי. העדיפות היא לקבל את הפועל ת"א, כדי לנסות למחוק את חרפת ההפסד לאדומים בטדי (2-0) והתבוסה הקשה בבלומפילד (0-4).

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק