הראל צריך להישבע לעוד

מוני הראל קיבל אתמול (רביעי) טלפון מיו"ר הרשות לבקרה התקציבית, עופר אורליצקי והתבקש להישבע ולחתום בפני עו"ד שכספי הבטוחות שהעמידה הקבוצה, לא שייכים לאלי טביב

יום חמישי 30 יולי 2009
אשר גולדברג
 הפועל ת"א נמצאת בגטבורג, שם היא מתכוננת למשחק הערב בשבדיה, אבל אתמול קיבל מוני הראל טלפון מפתיע מיו"ר הרשות לבקרה התקציבית, עופר אורליצקי. 
 
הראל התבקש לחתום בפני עו"ד ולהישבע שכספי הבטוחות והכסף שהפועל ת"א גייסה לפי התקציב שהגישה בסך 36 מיליון שקלים, לא מגיעים מהכספים של אלי טביב, השותף העתידי של הראל בהפועל ת"א. 

בשיחה הודיע הראל כי הוא יגיע ויחתום על המסמך כפי שהחוק מתӗייב והכספים העונה לא מגיעים ואינם קשורים לאלי טביב, שאינו רשאי עדיין להיות הבעלים של הקבוצה, יחד עם הראל.

ברשות לבקרה התקציבית הבהירו: "הנושא חייב שבועה אצל עו"ד וברור שכשל בדברים, יגרור פעולות עתידיות. אלי טביב נמצא בשנת צינון והואĠאישית לא יכול להיות מעורב בשום הליך בהפועל ת"א".

יצויין שהיועץ המשפטי של ההתאחדות לכדורגל, משה אביבי אישר לפני מספר שבועות שגבי קצרה, יד ימינו של טביב יוכל לפעול במועדון האדום ואכן כמעט כל הפעולות החשובות ובעיקר אלו של החתמת שחקנים, נעשים לפי הוראות לאיש החזק ניהולית היום במערכת במתקן חודרוב, גבי קצרה.

הבוקר (חמישי) המשיכה הבקרה התקציבית לבדוק את הבטוחות של הפועל ת"א, שהשיגה מסמכים והמחאות נוספות. לקבוצה חסרים 12 מיליון שקלים כדי לאשר את התקציב, אך בגלל שהבנקים סגורәם היום וביום שישי ובקרה התקציבית לא עובדת, הנושא ייבדק רק ביום ראשון.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק