אנחנו בעננים. מחכים לרוסיה

גביע דייויס: נבחרת הטניס של ישראל בעננים, לאחר הניצחון הענק על שוודיה. הראל לוי: "הייתי בבלק אאוט בסיום, לא זוכר כלום". דודי סלע: "אנחנו שיכורים מאושר". יוז'ני מנבחרת רוסיה: "אנחנו גאים לשחק בישראל"

יום ראשון 08 מרץ 2009
שלמה חסיד
קצת קשה לעכל, אבל מותר להכריז: ישראל העפילה לשלב רבע גמר גביע דייויס העליון. ישראל מתברגת ב-8 הנבחרות הגדולות. התרגשות, זו המילה המתאימה שתיארה בפרטי פרטים את התחושות בשוודיה וגם בישראל לנוכח ההישג היוצא מהכלל של הטניסאים הישראלים. 

דודי סלע, שהיה שותף להצלחה המצויינת אמר: "היה קשה מאד מולם, הם נבחרת חזקה מאד. ככל שהמשחק מולם היה יותר ארוך, זה היה לטובתי ואפילו גם לזכות הראל לוי. אנחנו בעננים, זה הישג ענק ויוצא מהכלל לזכות ישראל, אנחנו גאים בנבחרת ובכל המדינה שליוותה אותנו. 

אנחנו עוד שיכורים מהניצחון. אנחנו הולכים לחגוג. אנחנו מאושרים. אין ספק שגם מול רוסיה אנחנו ניתן פייט".

הראל לוי, שחתם את הסיפור בסדרה מול שוודיה אמר בסיום: "ההתרגשות גדולה. אני לא זוכר כלום מהמשחק, עדיין בלק אאוט, לא זוכר כלום. בסופו של דבר איך שהשוודים התנהגו, זה פגע בעיקר בהם. אני חושב שהוכחתי לעצמי, שאני עדיין מסוגל. נראה מה יהיה הלאה".

מיכאל יוז'ני מנבחרת רוסיה אמר לקראת המפגש מול ישראל לערוץ הספורט: "יהיה לא פשוט, אנחנו מאד רוצים לבקר בישראל בחודש יולי הקרוב. אנחנו יודעים שהמזג אויר נורא חם בישראל, אבל אנחנו מאד גאים לשחק שם".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק