הסיטי בעקבות הנרי

ראשי מנצ'סטר סיטי הכחישו לאחרונה כי הם מתכוונים להציע למסי להגר מקטלוניה למנצ'סטר, אך דווקא שמו של הנרי עלה כמי שיתכן וינחת בקבוצת המליארדים מדובאי. הנרי דווקא רוצה לסיים את הקריירה בבארסה.

יום ראשון 08 מרץ 2009
מערכת TELESPORT

מנצ'סטר סיטי אומנם עדיין לא הבטיחה סופית את הישארותה בליגה, אך שמועות של שחקנים כאלה ואחרים, שאמורים לנחות בקבוצת המיליארדים מאבו דאבי ממשיכה לעשות את שלה.

הסיטי היו רוצים לראות שמות כמו מסי או קאקה, אך כנראה שהנאמנות של שניהם לא תוליד דבר באשר למעבר אפשרי, רק לפני ימים ספורים אמר חלוצה של בארסה, ליונל מסי, שאם זה תלוי בו הוא ירצה לסיים את הקריירה בבארסה, עובדה שתקשה על קבוצת התכלת לבן להנחית גם את הארגנטינאי.

בינתיים התוכניות של אנשי אבו דאבי היא לרכוש את החלוץ הצרפתי של בארסה, תיירי הנרי, כאשר דיווחים שונים בתקשורת האנגלית מדווחים כי המועדון ממנצ'סטר מתכונן להשקיע סכום של 11 מיליון אירו עבור הטאלנט.

הנתונים של החלוץ השנה יותר מזהירים מאשר אשתקד, הצרפתי הספיק לכבוש כבר 18 שערים בכל המסגרות. ההסיכויים של הנרי לחבור לקבוצה של מרק יוז טובים יותר מכיוון שזה אמר לפני מספר חודשים, שירצה לחזור לאנגליה בעקבות געגועיו לבת שלו ולסיים שם את הקריירה.

אך נכון להיום המציאות טיפה שונה, הנרי סיפר לעיתון הספרדי, "לה ואנגוורדיה" כי הוא רוצה לסיים את הקריירה שלו דווקא במועדון הקטאלוני:  "אני אוהב את העיר ואת האוכל המקומי, מזג האוויר מצוין ואנשים בעיר תמיד מעודדים אותי ותומכים בי".
 
תמונות:gettyimages

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק