משחק הכנה מצוין לליגה

נתי עזריה מחפש את חצי הכוס המלאה בתבוסה 4:1 לגלאטסראיי: "אני לוקח הרבה דברים טובים מהמ۩חק הזה. במחצית הראשונה הקבוצה הפתיעה גם אותי". רייקארד: "יש לפנינו משחק נוסף, ויש לנו יתרון מצויין"

יום חמישי 30 יולי 2009
מערכת TELESPORT

מכבי נתניה הובסה הערב בבלומפילד על ידי גלאטסראיי בתוצאה 1:4, ומאמנה, נתי עזריה אמר לאחר המשחק: "ידענו מראש שיחסי הכוחות נוטים לטובת הטורקים, אבל אני לוקח הרבה דברים טובים מהמשחק הזה. אני מרוצה מאוד מהקבוצה שלי, למכבי נתניה צפוי עתיד טוב".

 "שיחקנו נגד קבוצה טובה מאוד", המשיך עזריה ואמר: "Ȼובמחצית הראשונה הקבוצה הפתיעה גם אותי, עמדנו טוב ושיחקנו מצוין. במחצית השניה הבדלי הרמות ניכרו. ידענו שהם במצבים נייחים מאוד טובים, אבל התקשינו מולם". 

המאמן הצהוב-שחור סיכם את דבריו ואמר: "אנחנו מסתכלים קדימה ולומדים מטעויות, ߞבחינתי זה משחק הכנה מצוין לליגה. אנחנו צריכים חיזוק, ואיפה שצריך נתחזק. אני מאמין שיבוא יותר קהל במשחקים הבאים".

אלמוג כהן אמר: "לא פתחנו טוב את המחצית השניה, זה באמת מבאס אחרי ששיחקנו פנטסטי במחצית הראשונה. הגול השני שבר אותנו. במחצית הראשונה לא היה קשה, במחצית השניה הם שיחקו מרווח והראו את האיכויות שלהם".

"הקהל היה נפלא, למרות שהכמות לא מספקת ברגע שמגיעה קבוצה כמו גלאטסראיי, אבל למי שבא צריך להגיד תודה רבה, הם עשו את המקסימום. נבוא ߜהילחם על הכבוד שלנו בטורקיה, וננסה להוציא תוצאה טובה".

שלו מנשה הוסיף: "הבדלי הרמות עצומים. רצינו לפתוח את המחצית השניה חזק, אבל יש לנו סימפטום שבו בדקות הראשונות של המחצית השניה אנחנו בדאון, וזה היום גמר לנו את המשۗק".

פרנק רייקארד, מאמנה של גלאטסראיי אמר: "במחצית אמרתי לשחקנים שהבדלי האיכויות צריכים להיות יותר ברורים על המשחק. עדיין יש לפנינו משחק נוסף, אבל יש לנו יתרון מצוין, כי התוצאה טובה. יש לנתניה מספר שחקנים טובים, בעיקߨ מספר 8 (אלמוג כהן), אבל אני מעדיף לדבר על הקבוצה שלי".

תגובות

טלספורט בפייסבוק

2