זה היה הלם לנצח באנפילד

מיצ'ל סלגאדו נזכר בשער ההוא של רביבו באנפילד. לקראת המשחק מחר, משחק של להיות או לחדול עבור ריאל מדריד, הבלנקוס יתארחו באנפילד בידיעה שהקבוצה חייבת לכבוש, לפחות שער אחד כדי להשאר בתמונה

יום שני 09 מרץ 2009
מערכת TELESPORT

ריאל מדריד נמצאת באנגליה לקראת המשחק מול ליברפול מחר (שלישי), במסגרת משחק הגומלין בשמינית גמר ליגת האלופות. הבלנקוס מגיעים לגומלין אחרי שהפסידו בברנבאו 1:0 וחואנדה ראמוס וחניכיו יודעים שעליהם לכבוש לפחות שער אחד כדי להשאר בתמונה.

אחרי שבוע חלומי בו איבדה ברצלונה נקודות והפער בין הקבוצות הצטמצם ל-4 נקודות, הגיע התיקו בדרבי מול אתלטיקו, שהחזיר את ריאל אל הקרקע ולבטח יחזיר את הלבנים לפוקוס מלא לקראת הגומלין בליגת האלופות.

התקשורת בספרד טרם הספידה את ריאל ואת סיכוייה להעפיל לרבע הגמר, אך לנוכח היכולת של הקבוצה במשחק הראשון, ספק אם הבלנקוס יצליחו להוציא מעצמם יותר, ודאי אם מדובר במשחק מול אחד הקהלים החמים, באחד המגרשים הבייתיים ביותר באירופה.


                                        רביבו חוגג באנפילד. Gettyimages

מגנה הותיק של ריאל, מיצ'ל סלגדו, שניצח ב-1998 עם קבוצתו דאז, סלטה ויגו - באנפילד, דיבר עם ערוץ הטלויזיה של ריאל מדריד, והפתיע עם תאוריה שונה לגבי יתרון הבייתיות: "אני מאמין שהאווירה באנפילד דווקא תעזור לנו לשחק טוב יותר", הסביר סלדגו ואף העלה זכרונות: "ואלרי קרפין, קלוד מקללה, מאזיניו, אלכסנדר מוסטובוי וחיים רביבו, כולם שחקנים טובים, שיחד איתם עשיתי ניצחון גדול באנפילד, ניצחון שהיה ממש הלם עבורנו".

"כולם מכירים את הקהל של ליברפול והוא משחק תפקיד גדול במשחק. זה מגרש מיוחד, שונה מכל השאר. האווירה בו מוציאה ממך את הכי טוב שאתה מסוגל ואני מאמין ביכולת שלנו לצאת עם תוצאה שתעלה אותנו שלב."תמונות: Gettyimages

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק