אני גאה בשחקנים שלי

אןי גוטמן מרוצה אחרי ה- 1:3 של האדומים על גלנטורן: "שיחקנו נגד יריבה קשה שטרם הפסידה העונה בביתה. למרות הניצחון אנחנו חייבים להיות מרוכזים לקראת הגומלין בבלומפילד". שכטר: "נהניתי מכל רגע"

יום חמישי 30 יולי 2009
מערכת TELESPORT

הפועל תל אביב גברה הערב (חמישי) על גטבורג השבדית בניצחון 1:3, ומאמנה אלי גוטמן אמר לאחר המשחק: "אני גאה בשחקנים שלי ובצורת המשחק שלנו. זו לא התוצאה, אלא הדרך. שיחקנו נגד יריבה קשה שטרם הפסידה העונה בביתה, ושלטנו ברוב דקות המשחק. כולם כאן הופתעו מאוד. 

"למרות הניצחון אנחנו חייבים להיות מרוכזים לקראת הגומלין בבלומפילד. אני לא רגוע לקראת הגומלין, כי למאמן כדורגל̠אסור להירגע. אני נותן לשחקנים ליהנות ונתכונן כמו שצריך".

הקפטן וואליד באדיר אמר: "הולך לנו טוב בשבדיה. שיחקנו מצוין, הגענו להרבה מצבים אבל המשחק הזה הוא רק מחצית ראשונה ויש לנו עוד מחצית בבלומפילד בשבוע הבא. כל הכבוۓ לכולם. לא הופתעתי מאיך ששיחקנו, התאמנו טוב במחנה האימונים ונראינו טוב, ידעתי שאם נגיע למצבים ניתן גולים".

כובש השער השלישי לזכות האדומים, ביבראס נאתכו הוסיף: "היה משחק מצߕין שלנו, הגענו ללא מעט מצבים אבל יש עוד משחק והעבודה לא נגמרה. במחצית הראשונה היינו יותר טובים והגענו למצבים שלא פגעו במסגרת. במחצית השניה, אחרי הגול, הם יצאו לתקוף והיו לנו יותר שטחים וניצלנו את זה כדי לחזור למשחק". 

&quoɴ;יש לנו משחק בגביע הטוטו ביום ראשון, ושוב את השבדים ביום חמישי בבלומפילד, אני מקווה שהאצטדיון יהיה מלא והקהל יבוא לראות אותנו ולעודד ויראה משחק טוב לא פחות ממה ששיחקנו היום".

כובש שער השוויון, איתי שכטר אמר: "הפועל ת"א עשו מאמצים להביא אותי, וכל הזמן אמרתי שהדרך שלי להחזיר להם היא על המגרש וכמה שיותר מהר. אני שמח שאלוהים נתן לי את הכח והיכולת להחזיר לכל מי שהשקיע בי. הכי חשוב שהקבוצה ניצחה וכל הכבוד לאוהדים שߔגיעו עד לשבדיה, הם ריגשו אותי מאוד. נהניתי מכל רגע."

סמואל יבואה אמר: "במשחק חוץ אי אפשר לבוא וישר לתקוף, צריך ללמוד את היריב, במחצית השניה ראינו מה צריך לעשות ועשינו את זӔ בגדול. נתנו מחצית שניה גדולה והראינו שאנחנו בכושר מצוין למרות שעוד לא התחלנו את העונה"

המאמן השבדי, סטפן ראהן אמר לאחר המשחק:" נראה כאילו הפועל שיחקו 16 משחקי ליגה ולא אנۗנו. הופתענו מהמשחק שלהם וניסינו להשוות, אך ספגנו את השלישי".

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8