לוי: כך אי אפשר להכין נבחרת

גיא לוי הציג את תוכנית העבודה של הצעירה במסיבת עיתונאים ויצא בגלוי נגד ההתאחדות לכדורגל: העדיפות צריכה להיות לשחקני הנבחרת הצעירה. איצ'ה מנחם: הבוגרת תמיד בפרונט. נקבעו 4 משחקי אימון לצעירה

יום שני 01 ינואר 2007
אשר גולדברג
מאמן הנבחרת האולימפית של ישראל, גיא לוי, יצא היום בהתקפה חריפה על המצב אליו נקלע בהתאחדות לכדורגל. 

לוי דיבר לראשונה בגלוי על כך שההתאחדות החליטה להעניק עדיפות לשחקני הנבחרת הבוגרת וכבר הובהר ללוי שבתחילת יוני השחקנים יהיו עם הנבחרת הבוגרת במשחק מול מקדוניה, בעוד שבתשיעי ביוני תחל אליפות אירופה לנבחרות צעירות.

לוי אמר את הדברים במסיבת עיתונאים בה הוצגה תוכנית העבודה שלו: "ניסינו, אני וקשטן,  להגיע להסכמות, אבל אני מודה שלא הגענו לכאלה. 

"חשוב לי להדגיש שזה זה לא עניין אישי. הכל מקצועי. אני צריך את השחקנים גם לאימונים. כל שחקן בגיל הרלבנטי חייב להיות בנבחרת האולימפית. אני בטוח שבתחילת יוני כל המדינה תעמוד מאחורי הנבחרת הצעירה".

משחקי האימון שנקבעו לנבחרת: 

10/1 קפריסין - ישראל.
7/2 ישראל - אוקראינה.
7/3 בולגריה - ישראל.
23/3 ישראל - רוסיה.

לוי גם מעוניין ששחקני הנבחרת ייצאו למצעד החיים בפולין.

יש לציין כי מספר רב מאוד של שחקנים שייכים לשתי הנבחרות. המדובר למשל בליאור רפאלוב, דקל קינן ואולי אף תום אלמדון ממכבי חיפה, וטוטו תמוז ועמית בן שושן מבית"ר ירושלים.

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, איצ'ה מנחם, ניסה כהרגלו להמעיט בחומרת הסכסוך ואמר: "הבוגרת של קשטן תמיד בפרונט. ניתן לזמן שחקנים גם וגם. יהיו עוד שיחות בין שני המאמנים".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק