נראיתם כמו מתים

ראשי מכבי ת"א קיימו אסיפת שחקנים בקרית שלום. כל שנשאר להם הוא לעודד את הקבוצה הכשלונית ביותר של המועדון. אבי נמני שלח מכתב התנצלות להתאחדות ולא יועמד לדין

יום שלישי 10 מרץ 2009
אשר גולדברג

"תרימו את הראש", אותה קלישאה מבויישת ומחפירה, נשמעה בצהריים שוב ושוב מפי ראשי מכבי ת"א, כלפי השחקנים הכושלים, חסרי הכבוד ואלו שגרמו לאוהדים ללכת אתמול בתום הדרבי הביתה, עם ראשים מורכנים וכואבים.

השחקנים שמשתכרים רבבות דולרים, התבקשו בקלישאה הפרמיטיבית והתינוקית, להרים את הראש ולהתכונן למשחק החשוב ביותר בשבת נגד הפועל פ"ת באורווה.

השחקנים כאילו בהצגה של עצב וראשים מורכנים, לא דיברו הרבה. היו"ר אביב בושינסקי היה ראשון הדוברים ואמר: "הדברים תלויים בנו והם צריכים להעשות טוב יותר. זה לא מנחם ששיחקנו טוב בפתיחה והפסדנו, אנחנו לא רוצים להיות במקום הזה בתום הסיבוב השלישי, צריך להרים את הראש ולהראות מה באמת אנחנו מסוגלים ולא להתקפל ולהיות תלויים בשופטים ובמזלות".

מנכ"ל הקבוצה, עוזי שעייה, היה התקפי יותר ואמר: "לא ראיתי זמן רב עיניים כמו שלכם. מכבי ת"א נראית כמו חבורה של מתים, מה קורה כאן? לא אתן לייאוש לתפוס את הקבוצה ולהישבר. נכון שעד כה נכשלנו אבל מהכישלון צריך להתחזק כי מי שלא עושה, לא שוגה. צריך להמשיך קדימה בנחרצות כי אנחנו מכבי ת"א ואם יש כאן שחקן שלא מאמין בעצמו שיקום. ניתן לו את החום והוא יילך מכאן בלי בעיות, קחו אחריות וצאו מהדיכאון".

אבי נמני אמר לשחקנים: "תתעשתו, תחשבו על המצב, לא להיכנס למרה שחורה, יש לנו את משחק העונה בשבת באורווה מול הפועל פ"ת".

נמני התנצל ולא  יועמד לדין

מאמן מכבי ת"א, אבי נמני התנצל הבוקר על התנהגותו מיד בסיום משחק הדרבי מול הפועל. על פי דו"ח השיפוט של משיח, אבי נמני פנה אליו בסיום המשחק ואמר לו: "אתה שונא מכבי ואני שונא שופטים".

נמני שלח מכתב להתאחדות בו נכתב: "אני מצר ומצטער על האירוע ועל דברים שנאמרו על ידי בסערת רגשות....אין ספק שהתנהגותי לא היתה ראויה. אני מצטער על כך ומבקש להביע את התנצלותי הכנה בפני מר משיח וצוות שופטי המשחק. אני נותן את דברתי שלא אנהג עוד כפי שנהגתי אתמול. אני מבטיח שמעתה והלאה אקפיד לנהוג בצורה ראויה ולשמור על כבוד השופטים".

בהתאחדות לכדורגל תיכננו להעמיד לדין את נמני בעקבות הדברים, אך התנצלותו של נמני מנעה זאת.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק