ויאריאל ובאיירן בשלב הבא

ליגת האלופות: הצוללת הצהובה חגגה ביוון עם 1:2 על פנאתינייקוס וכרטיס לרבע הגמר. באיירן מינכן התפוצצה על ספורטינג ליסבון כשהנחילה לה תבוסה 1:7

יום שלישי 10 מרץ 2009
מערכת TELESPORT

שני משחקים נוספים במסגרת גומלין שמינית הגמר של ליגת האלופות שוחקו הערב: 

פנאתינייקוס - ויאריאל 2:1

אחרי תוצאת התיקו ושער החוץ היקר בספרד, לירוקים מאתונה היה יתרון נהדר להעפיל לרבע הגמר, אבל הספרדים התעלו והשיגו את הניצחון המיוחל.

בדקה ה-37, הספרדים מצאו את הרשת, אבל השער שלהם נפסל עקב נגיעה ביד. בדקה ה- 49 זה כבר היה חוקי. אריאל איבאגזה שחרר בעיטה מחוץ לרחבה היישר לפינה השמאלית.

בדקה ה-55 הגיע השוויון. כדור קרן מצד שמאל נחת על ראשו של מנציוס, שנגח פנימה וקבע- 1:1 חשוב לקבוצתו. בדקה ה-70, יורנטה החזיר את היתרון לספרדים.

באיירן מינכן - ספורטינג ליסבון 1:7

במשחק לפרוטוקול בלבד, אחרי ה- 0:5 של בפורטוגל, חניכיו של יורגן קלינסמן לא הסתפקו בניצחון מינימאלי והשיגו תבוסה גדולה אף יותר.

כבר בדקה ה-8 עלתה באיירן ליתרון משער של לוקאס פודולסקי, שקיבל כדור מרוברטו ובעט מחוץ לרחבה לפינה הרחוקה. בדקה ה-34, הכפיל פודולסקי את התוצאה, הפעם מתוך הרחבה.

בדקה ה-39, שער עצמי של אנדרסון פולקה העניק לגרמנים יתרון 0:3 לאחר שהמשיך כדור קרן לשערו הוא. 2 דקות לאחר מכן, מאוטיניו כבש לזכות הפורטוגלים, הפעם לשער הנכון. 

עוד שתי דקות חלפו ובאסטיאן שוויינשטייגר הגדיל שוב, 1:4. בדקה ה-74, ון בומל מצא את הרשת מתוך הרחבה, 1:5.

בדקה ה-81, קלוזה קבע 1:6 מהנקודה הלבנה. פדרו סילבה הכשיל את קלוזה ברחבה, והשופט שרק לפנדל. וזה עדיין לא נגמר. בדקה ה-89, מולר דחק מקרוב וקבע 1:7.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק