בושינסקי ואגודת מכבי נפגשים

פירסום ראשון: יו"ר מכבי ת"א, אביב בושינסקי, אמור להיפגש היום (ראשהן) עם ועד אגודת מכבי ת"א, כדי לסגור את סיפור הפיצוי של שניידר שאמור לתת. בושינסקי יטוס לקנדה כדי לתאם בהסכם שניידר גולדהאר

שבת 01 אוגוסט 2009
אשר גולדברג

אביב בושינסקי, יו"ר מכבי תל אביב, מארגן מפגש שאמור להתקיים היום (ראשון) עם ועד אגודת מכבי תל אביב, השותפה ב-20 אחוזים בבעלות על מכבי ת"א עם אלכס שניידר.

מטרת הפגישה באה אחרי שיחה, שהתקיימה עם אלכס שניידר המבקש להוביל הסכם מול אגודת מכבי ת"א, כדי שיוכל למכור את הקבוצה בהסכמה עם האגודה ולא להכנס למאבקים משפטיים ומילוליים בתקשורת.

ועד מכבי תל אביב טוען, שהפיצוי שמגיע לו מעל 11 מיליון שקלים והפירושים המשפטיים של שניידר שונים. אביב בושינסקי מאמין כי הנושא ימצא את פתרונו היום (ראשון) כדי שיוכל לטוס לקנדה ולקיים מפגש ראשון בו ישתתפו אלכס שניידר ומיטשל גולדהאר.

נכון לעכשיו במו"מ למכירת מכבי תל אביב, העסיקו את יועציהם המשפטיים והם עצמם לא נפגשו. אביב בושינסקי אמר ל-TELESPORT: "הפגישה המתוכננת ליום ראשון או שני. צפוייה להתקיים פגישה עם האגודה ונראה איך תהיה פריצת הדרך לקראת ההמראה שלי לקנדה".

במכבי תל אביב בטוחים, שרק מהלך בלתי צפוי ימנע את מכירת הקבוצה למיטשל גולדהאר. בינתיים כפי שפורסם לראשונה ב-TELESPORT, אישר אבי נמני, שהובטחו לו 3 זרים חדשים בעמדות הבלם, קשר אחורי וחלוץ. 

גורם במכבי ת"א אמר היום ל-TELESPORT: "הרכש הדחוף ביותר, קשר אחורי, אבל גם בלם וחלוץ יגיעו,שהם כבר היום אמורים לӠחות למבחנים מספר שחקנים". 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק