סילבה ליונייטד, לסקוט לסיטי?

על פי דיווחים בתקשורת האנגלית, אלכס פרגוסון, מנג'ר היונייטד מעוניין בקשר ולנסיה ונבחרת ספרד ונציגי האנגלים יגישו הצעה רישמית ביום רביעי לפני המשחק בין השתיים. ג'וליין לסקוט בדרך לסיטי

יום ראשון 02 אוגוסט 2009
מערכת TELESPORT
 למרות שאלכס פרגוסון, מנג'ר היונייטד הצהיר לא מכבר שקבוצתו סיימה עם הרכש העונה, "הניוז אוף דה וורלד" הבריטי מדווח היום שמנצ'סטר יונייטד מתכננת מהלך להחתמתו של דויד סילבה, קשר ולנסיה ונבחרת ספרד.

על פי הדיווחים נציגי מנצ'סטר ייפגשו עם נציגי ולנסיה לפני המשחק הידידותי בין השתיים ביום רביעי, אולם יונייטד תצטרך לשלם לפחות 25 מיליון פאונד כדי להנחית את סילבה באולד טראפורד.

יונייטד מעוניינת גם בחברו של סילבה לולנסיה ונבחרתĠספרד, דויד וויאה, אולם אלכס פרגוסון לא מוכן לשבור את תקציב הרכש בשביל שחקן שלא מעוניין לעזוב את ספרד.

לסקוט יבקש: תנו לי לעבור למנצ'סטר סיטי

אברטון ודייויד מויס עושים הכול על מנת להשאיר את ג'וליין לסקוט באברߘון, אולם על פי הדיווחים, מגן אברטון ונבחרת אנגליה הכין כבר הצהרה בכתב ובה הוא מבקש לעזוב באופן מיידי את אברטון, לטובת מנצ'סטר סיטי שמעוניינת בו.

אברטון דחתה בשבוע שעבר בפעם השניה הצעה רישמית ממנצ'סטר סיטי עבור המגן, בסך 19 מיליון פאונד, אך הסߙטי לא מוותרת ומארק יוז המנג'ר, נחוש לצרף את לסקוט להגנת הסיטי, שהתחזקה בשבוע שעבר בקולו טורה מארסנל.על פי ההערכה, אברטון תמכור את לסקוט תמורת̠סכום של כ-22 מיליון פאונד. המחליף של לסקוט באברטון עשוי להיות פיליפ סנדרוס, הבלם השוויצרי של ארסנל, עליו מציעה אברטון כ-4 מיליון פאונד.

לסקוט (מימין) מנצ'סטר סיטי לא מוותרת עליו

תגובות

טלספורט בפייסבוק