חיפה אחרי טועמה ותמיר כהן

במכבי חיפה חושבים על העונה הבאה ובונים על השתתפות במפעל אירופי. בקבוצה מכוונים גבוה ומעוניינים בצמד הקשרים, שישדרגו את קישור לרמה גבוהה, כזו שתתאים לזירה אירופית

יום רביעי 11 מרץ 2009
אשר גולדברג
למרות שהקבוצה עדיין נמצאת חזק בתמונת האליפות וגביע המדינה, במכבי חיפה כבר מתחילים לחשוב על העונה הבאה ועל שידרוג הסגל הקיים, לרמה שתחזיר את חיפה לימיה היפים כקבוצה חזקה בזירה האירופית.

בחיפה בונים על השתתפות במסגרת אירופית בעונה הבאה ומודעים לחוליה החלשה של הסגל הנוכחי - הקישור האחורי והקדמי, קישור שיתקשה לתת פייט לקבוצות אירופאיות, בלי חיזוק משמעותי.

במועדון מעוניינים לראות בקבוצה את קשר הנבחרת וסטאנדרד ליאז', סלים טועמה. טועמה הוצע למכירה בפגרה האחרונה, אך המחיר אותו דרשה ליאז', כחצי מיליון דולר, היה יקר עבור הקבוצות המחזרות.

טועמה ממעט לשחק ומאז הפגרה התערער מעמדו משמעותית, כשלעיתים אפילו לא נכלל בסגל המשחקים. בבלגיה מדווח כי לקשר יחסים רעועים עם מאמן הקבוצה וכי לא צפוי שינוי במעמדו של טועמה בקבוצה. מרבית הסיכויים הם שהקבוצה תרצה להפטר סופית מהשחקן בקיץ הקרוב ולכן סביר שתתפשר במעט על המחיר.

שחקן נוסף אותו מעוניינים לראות בחיפה, הוא תמיר כהן. קשר הנבחרת ובולטון האנגלית החלים לאחרונה מפציעה וממתין כעת להזדמנות לחזור וליטול חלק במשחקיה של קבוצתו בליגה האנגלית. במועדון הירוק סימנו את כהן כמחליפו של ג'ון קולמה, שקיימת אכזבה מיכולתו ומהיכולת של להשפיע בצורה חיובית על משחק הקבוצה ברמה אירופית.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק