צמד לסהר מול ליברפול

בן סהר חיכה לא מעט למשחק בו פגשה אספניול את ליברפול של יוסי בניון. סהר נכנס מחליף בדקה ה-60 וסיים עם צמד בכורה, 0:3 לאספניול. בניון פתח. סהר: יכולתי להבקיע שער נוסף, אבל לא נורא

יום שני 03 אוגוסט 2009
מערכת TELESPORT

אספניול חנכה את אצטדיונה החדש כשפגשה את ליברפול ויוסי בניון. האדומים הגיעו לאחר מספר משחקי הכנה מאכזבים במזרח, אך הערב כשעלו עםĠהרכב חזק למדי כבר אין להם תירוצים. ומה יגידו על ישראלי אחר, בן סהר, שעלה לחצי השעה האחרונה של המשחק וסיים עם צמד?

כאמור רפא בניטז עלה עם יוסי בניון בקישור לצידו של סטיבן ג'רארד, שזוכה מפרשת התקיפה, כשגם מסצ'ראנו פותח וכנראה יישאר לעונה נוספת.Ȧnbsp; ליברפול פתחה היטב את המשחק אך פרננדו טורס לא ניצל את המצבים של המרסיסייד בפתיחה. 

למרות השליטה של האדומים, דווקא לואיס גארסיה היה הראשון למצוא את הרשת והעלה את אספניול ליתרון בדקה ה-19. בדקה ה-41 עלתה אספניול ליתרון כפול אך השער נפۡל בטענת נבדל.

חצי שעה לסיום ועל כר הדשא עלה הישראלי השני להיום. בן סהר נכנס וכעבור 2 דקות בלבד גלגל את הכדור בין רגליו של פפה ריינה והעלה את אספניול ליתרון 0:2.

בן סהר המשיך לסכן את שער ליברפול ואף סחט הצלה מהקו לאחר שכבר עבר את ߨיינה, אולם בדקה ה-87 הישראלי מצא את הרשת בפעם השנייה הערב לאחר מתפרצת קטלנית של הספרדים, 0:3 בסיום.

בכורה חלומית לבן סהר, כשמנגד רפא בניטז יצטרך לעשות חושבים לפני פתיחתה של הליגה האנגלית בעוד כשבועיים. לליברפול ניצחון בודד במשחקי ההۛנה, במשחק מול סינגפור בשבוע שעבר.

סהר אמר בסיום: כמובן שזה מרגש מאוד להבקיע צמד ועוד מול ליברפול. האמת שיכולתי להבקיע עוד שער, אבל באמת שלא נורא. יש כאן אווירה מדהימה ופשוט כיף לשחק".

בניון Ӥירגן כשסיכם: "אני שמח בשביל בן. יש לו המון כישרון. מהיכולת שלנו אני מודאג פחות. זה רק משחק אימון ואנחנו יודעים מה אנחנו צריכים לשפר".

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק