הפסדנו נקודות חשובות

שלו מנשה כואב את אובדן שתי הנקודות בעקבות ה- 0:0 מול הכח ר"ג: "יש עוד 10 משחקים מאוד חשובים, אנחנו צריכים לקחת בהם כמה שיותר נקודות ונראה מה יהיה"

שבת 14 מרץ 2009
מערכת TELESPORT

מכבי נתניה והכח ר"ג נפרדו בתיקו ללא שעריםשלו מנשה אמר בסיום המשחק: "הכח התסגרו עם 7 שחקנים בהגנה. לא השכלנו להגיע למצבים. לצערי הפסדנו שתי נקודות מאוד חשובות במאבק שלנו לעלות למעלה. אנחנו צריכים לשחק יותר מהר, לעשות פעולות אישיות. יש עוד 10 משחקים מאוד חשובים, אנחנו צריכים לקחת בהם כמה שיותר נקודות ונראה מה יהיה".


מכבי תל אביב השיגה ניצחון 1:2 על הפועל פתח תקווה ב'אורווה'. אבי נמני סיכם: "בדרבי לא היה לנו מזל, הגענו להזדמנויות והחמצנו. פה הגענו להזדמנויות והבקענו וזה ההבדל. השחקנים היום היו מחוייבים, שיחקנו טוב ויש תוצאות".

"יש דברים שנצטרך לעבוד עליהם, ולא יהיה פה הוקוס פוקוס. נעבוד על הנאיביות קשה מאוד, ונעקור אותה. יש לנו סבלנות, יש לנו זמן ואנחנו מאמינים בשחקנים האלו. השאיפה שלנו היא לא להכנס לסרטים של מאבקי התחתית. אנחנו רוצים להסתכל קדימה, ולהגיע למצב שנתסכל בראש שקט לעונה הבאה, אבל זה יקרה רק אם ננצח".

אלי מחפוד הוסיף: "פתחנו טוב את המשחק, אבל עשינו שתי טעויות קשות בהגנה שבגללן ספגנו שני שערים. ניסינו לחזור למשחק ולא הצלחנו. אנחנו במאבקים, לא יצאנו מהם. שאר קבוצות התחתית אוספות נקודות. נצטרך להחזיר את הנקודות האלו בשבוע הבא". 


מכבי פ"ת ובני סכנין סיימו את משחקן בתיקו 0:0רוני לוי אמר בסיום: "שיחקנו נגד קבוצה שנלחמת על החיים שלה, ובאה לתת הכל. נגד קבוצות כאלה צריך לנסות ולהכתיב את קצב המשחק מהרגע הראשון ולנסות לכבוש מהר. לצערי לא עשינו את זה, נתנו להם לחיות ולהבין שיש להם סיכוי".

ערן קוליק סיכם: "אני מאוד מרוצה. גיליתי שחקנים מאוד ממושמעים שעבדו בהגנה וניסו לעשות גם התקפה. כל שחקן השקיע הרבה מאמץ, אבל היתה לנו בעיה בנגיעה האחרונה. יש כאן סגל מעולה עם שחקנים מצוינים שעדיין לא באו לידי ביטוי. ננסה לשפר את מה שצריך, ואני בטוח שהקבוצה יכולה להישאר בליגה".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק