הראל: אפשר ללכת עד הסוף

הפועל ת"א תעבור בקרוב לידיו של מוני הראל, אחרי סיכום עם חברת "כתר" של סמי סגול. "כתר" תהיה אחראית להסדר עם רפי עגיב, כשהראל יהיה אחראי על החובות שנצברו ב-4 שנות ניהולו. הראל לשחקנים: גאה בכם

יום ראשון 15 מרץ 2009
אשר גולדברג

הערפל הניהולי סביב הפועל ת"א מתחיל להתבהר. הבוקר נודע שהושג הסדר בין חברת "כתר" של סמי סגול למוני הראל. ההסדר יאפשר את העברת הפועל ת"א לידיו של מוני הראל ואת רישומה בהתאחדות לכדורגל.

הסיכום של השבוע האחרון מדבר על התחייבות של סמי סגול, לסגור אישית ע"י חברת "כתר" את נושא הערבות בסך 2 מיליון השקלים שעגיב הפקיד ודורש חזרה, פלוס פיצוי נוסף.

סגול יהיה האחראי לסגירת כל חובות העבר של הפועל ת"א, כשמוני הראל אמור לקחת על אחריותו את כל חובות הפועל ת"א שנצברו ב-4 השנים מאז לקח על עצמו להוביל את חברת הניהול של הפועל ת"א.

בינתיים ישנם קשיים גדולים בהסדר הגעתו של אלי טביב כשותפו של מוני הראל בבעלות על הקבוצה. מספר נושאים בין טביב להראל והסדרים מול ההתאחדות לכדורגל, עדיין לא מצאו את פתרונם.

נושא שנמצא במחלוקת הוא המסמך בו מתחייבת הפועל ת"א לשלם עבור סמואל יבואה, דאגלס דה סילבה ואביחי ידין, סכום של בין 10 ל-12 מיליומי שקלים.

במסמך שנמצא בידי הרשות לבקרה התקציבית וההתאחדות לכדורגל, אין תאריך או כל מועד מצויין שבו הכספים אמורים להיות מועברים לאלי טביב או הפועל כפ"ס.

נכון לעכשיו, גבי קצרה, המנכ"ל לשעבר של הפועל כפ"ס ואיש אמונו של טביב, מעורב בהכנות הפועל ת"א לעונה הבאה.

הראל הגיע הערב למתחם וחודורוב ודיבר באסיפת הקבוצה לפני האימון המסכם: "גאה להיות שייך למועדון הזה עם האנשים הנפלאים שיש לנו כאן. שיחקתם טוב נגד מכבי חיפה למרות שלא עברנו שלב, אני מאמין בכם שנוכל ללכת עד הסוף. אני בטוח שהתקופה שעוברת עלינו עם הפציעות של חלקכם תעבור. תרימו את הראש ותאמינו בעצמכם"

יו"ר הקבוצה אמיר לובין נכח היום בצהריים בהלווית דודו של ביברס נאתכו בכפר קמא כנציג ההנהלה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק