השותפים של אלכס שניידר

שלושה מולטי מיליונרים נפגשו עם בכיר במכבי ת"א בידיעת שניידר ובודקים כניסה לשותפות בבעלות, גם שמיר בודק מול גורם עסקי שיכנס לצידו. תמיר כהן ובלילי מועמדים. דור מלול לא ינותח

יום שני 16 מרץ 2009
אשר גולדברג
בידיעתו וביוזמתו של אלכס שניידר, נפגשו ראשי מכבי ת"א במהלך השבועיים האחרונים באירופה ובארה"ב, עם שלושה אישים עסקיים בעלי שם עולמי המעוניינים להיכנס לשותפות בניהול מכבי ת"א, לצידו של אלכס שניידר.

השלושה קיבלו את כל הנתונים הרלוונטיים, כשההסכם במידה ויכנס לתוקפו, יוביל את השותף החדש להיות הדומיננטי בניהול היום יומי. במכבי ת"א מאמינים שבתוך פרק זמן של עד שבועיים, יודיע אחד מהשלושה שאיתם נפגשו, על הצטרפותו למכבי ת"א.

אם אכן המהלך יבשיל, הכוונה היא שהתקציב יקטן רק במעט ואמור להיות בעונה הבאה מעל 50 מיליון שקלים. במקביל ממשיך מאיר שמיר את הבדיקות שלו וקיים בעצמו שיחה בנושא עם שניידר. נודע שאפשר שאל שמיר יצטרף גוף כלכלי, שיהיה השותף בניהול לצידו של שניידר.

בינתיים עלו שמותם של פיני בלילי ותמיר כהן, כמי שיהיו הראשונים שמכבי תנהל איתם מו"מ בקיץ ותנסה להחזירם לישראל.

בשורות טובות למכבי ת"א ולדור מלול. הקשר קיבל את תוצאות בדיקת ה-MRI שעבר בסוף השבוע והבשורה היא שמלול יאלץ לנוח למשך שלושה שבועות עקב הפגיעה בקרסול, ויוכל לשוב בהדרגה לאימונים בלי צורך בניתוח.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק