באדיר זעם על חבריו והושתק

אכזבה ענקית בחדר ההלבשה האדום אחרי ההפסד בטדי. סמואל יבואה חלוץ הפועל ת"א עדיין לא יצא מגאנה וצפוי להגיע לישראל ביום רביעי. גוטמן יערוך שינויים

יום שלישי 17 מרץ 2009
אשר גולדברג
 חלוצה הגנאי של הפועל ת"א, סמואל יבואה, שמעורר סערה במועדון ואי-נאמנות לקבוצה, אמר לפני מס' ימים שהוא ינחת היום (שלישי) בישראל. אולם מתברר שרק הבוקר (שלישי) הוא צפוי לעזוב את כפרו ולהתחיל במסע לישראל, ובכל מקרה, הסיכוי שיצליח לשוב עוד היום הוא קלוש, וכרגע ההערכות מתמקדות ביום רביעי בלילה.

בכל מקרה, אין עדיין החלטה לגבי סוג העונש שהשחקן יקבל, אך נראה שלנוכח הרצון למכור אותו, הפועל ת"א רק תקנוס אותו והשאר פירושים מפירושים שונים.

בחדר ההלבשה בטדי, הייתה אכזבה גדולה. האיש שקולו נשמע היה הקפטן וואליד באדיר, שהאשים את חבריו במשחק אנוכי ולא אהב את הופעתם בהפסד לבית"ר ירושלים. רק אחרי מס' דקות השתיקו השחקנים את באדיר, שישב מכונס בתוך עצמו. 

לקראת המשחק נגד בני יהודה, אמור המאמן אלי גוטמן לבצע כמה שינויים תפקודיים-מקצועיים בעקבות היכולת החלשה של מס' שחקנים, כשבמועדון מסמנים את יכולתם הדלה של עמרי קנדה, אביחי ידין ויגאל אנטבי. לשבחים מהמאמן, זכה הרכש הצעיר מנס טוברוק, ויקטור מרעי, שכבש את השער היחיד בהופעת הבכורה שלו במדים האדומים בליגת העל.

, יגאל אנטבי אמר בסיום המשחק: "למרות שלא היינו במשחק בחצי הראשון קיבלנו שני גולים שלא היינו צריכים לקבל, כי הם לא הגיעו למצבים. את החצי השני פתחנו טוב, הגענו למצבים, הבקענו שער אחד וחבל שזה לא הספיק. הם חזרו למאבק, וזה מה שלא רצינו שיקרה. אבל אין מה לעשות, אנחנו מסתכלים קדימה".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק