אפק מפסיק לטפל בתלונת שפירא

אורי אפק הודיע כי לא יוכל להמשיך ולבדוק את תלונות משפחת שפירא והמאמן רביעסקי. מנכ"ל הוועד האולימפי אמר שכל הניסיונות לתאם פגישה עם השחיין, אביו ומאמנו, נתקלו בסירוב

יום חמישי 06 אוגוסט 2009
מערכת TELESPORT

 אורי אפק, מנכ"ל הוועד האולימפי בעבר, הודיע היום לאיגוד השחייה שהוא נאלץ להפסיק את עבודתו כבודק בנושא התלונות של משפחת שפירא, כי עוזר מאמן הנבחרת דימה רבינסקי תקף לכאורה את נמרוד באמצעות חולצה במהלך אליפות העולם ברומא ומאידך את תלונתו של רבינסקי שמדובר לכאורה בפרובוקציה אחת מיני רבות של נמרוד שפירא בר אור וכי מעולם חולצתו לא פגעה בנמרוד.

אפק מונה כבודק חיצוני ובלתי תלוי וכבר הספיק להיפגש ולתחקר את דימה רבינסקי, תום בארי, מיקי מלול, נעם צבי, גילי לוסטיג וליאוניד קאופמן, אך כל הניסיונӕת לתאם פגישות עם נמרוד שפירא בר אור, אביו מיכאל שפירא ומאמנו מנו מאי, נתקלו בקשיים והשלושה סרבו לתאם פגישה איתו.

אפק כתב היום למנכ"ל איגוד השחייה: "אי לכך ובתסכול איני רואה אפשרות ללא שמיעת אלו להביא השגותיי והמלצתי... בתודה על האמון שנתߪם בי, בצער על זמני שבוזבז ותפקידי שנקטע, בזאת אני משיב לך את כתב המינוי".

באיגוד השחייה הביעו פליאה על העובדה שאלה אשר התלוננו אינם משתפים עכשיו פעולה עם הבודק שמונה לבדוק את תלונתם. לנוכח העובדה הזאת, יוחזר עכשיו הנושא לטיפולו של היועץ המשפטә של האיגוד.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק