אלעד: מעכשיו זלצר המאמן

הבעלים של הפועל פתח תקווה הגיע זועם לאימון הקבוצה ואמר לשחקנים: זו הייתה בושה. כך לא משחקים. מעכשיו זלצר הוא הסמכות המקצועית. זלצר: מעכשיו אני אעביר את האימונים

יום רביעי 18 מרץ 2009
אשר גולדברג
הלם בהפועל פ"ת, בעקבות ההדחה והדרמטית אתמול באורווה מגביע המדינה, ע"י הפועל כפ"ס 2:1.

השחקנים הוזמנו למתקן האימונים בקיבוץ עינת והיום החופשי בוטל. המטרה של הצוות המקצועי בראשותם של זאב זלצר ואלי מחפוד הייתה  לחדד דברים ולהעביר מסרים לקראת המשחק בשבת בחוץ מול הפועל ק"ש.

אולם מי שהגיע וטרף את הקלפים הוא הבעלים רונן אלעד. אלעד אמר לשחקנים באסיפה: "מה שהיה מול הפועל כפר סבא זו בושה. זו הפרנסה שלכם וכך לא משחקים. יהיו שינויים. מעכשיו הסמכות העליונה היא זאב זלצר. הוא יאמן אתכם".

זלצר אישר את הדברים ואמר: "ממה שהבנתי מעכשיו אני המאמן. אני אעביר את האימונים ואני אשב על ספסל הקבוצה".

המאמן בפועל עד כה, אלי מחפוד, יכהן מעתה כעוזרו של זלצר. בפתח תקווה העריכו כי מחפוד לא יתפטר.

 בהפועל פ"ת יש כעס רב על הפרואני ג'וניור ויסה, שמחפש במשחקו אלמנטים אישיים ולא משתף מספיק את חבריו. ויסה יוזמן לשיחה בה יובהר לו כי הפועל פ"ת מבקשת גם את שירותיו הקבוצתיים ולא כהצגה במשחקי ידידות מול המצלמות האלקטרוניות.

גורם במועדון סיפר: "יש שחקנים בקבוצה שממש לא אוהבים את השכונתיות ומשחק הקט רגל של ויסה. הוא אינו תורם כלום בעקבים שהוא עושה".

אוהדי הפועל פ"ת החליטו לחזור ולתמוך בשחקנים ויעודדו אותם במשחקי הליגה הקרובים שמצפים לה. הקבוצה תצא כבר ביום שישי לקיבוץ הגושרים בצפון, שם תקיים את הכנותיה למשחק בשבת מול הפועל ק"ש.

השוער שביט אלימלך יחזור אל בין הקורות ויפתח מול קבוצתו בעונה שעברה, במקומו של שניר דור, ששיחק אתמול נגד הפועל כפ"ס. הפסד של הפועל פ"ת מול ק"ש יסבך אותה חזק בתחתית ויגרור אותה למאבקי הישרדות.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק