טביב נחוש: לוי במקום גוטמן

אלי טביב, הבעלים של הפועל תל אביב נחוש: רוני לוי ימונה למאמן במקום אלי גוטמן, זאת מתוך הנחה שהפועל לא תזכה באליפות. טביב קיבל המלצות מגבי קצרה שהכיר את לוי דרך אלי אוחנה

יום רביעי 18 מרץ 2009
אשר גולדברג
 הבעלים החדש של הפועל תל אביב, אלי טביב, מתכוון למנות לתפקיד המאמן בעונה הבאה את רוני לוי, מי שמאמן כיום את מכבי פתח תקווה וזכה בשלוש אליפויות עם מכבי חיפה.

על הרצון של טביב בלוי פרסמנו כבר בחודש נובמבר. מאז מיתן טביב את רצונו, מאחר שהפועל הפכה להיות קבוצת צמרת, עם סיכוי טוב לזכות באליפות ואולי אף בדאבל. אבל שני ההפסדים האחרונים והערכה כי הפועל לא תצליח לזכות באליפות, הביאו את טביב שוב להחלטה המתגבשת.

טביב ואיש סודו, גבי קצרה, מעריכים  מאוד את לוי. קצרה הכיר את לוי  באמצעות אלי אוחנה, אחד מחבריו הטובים של לוי כיום. אוחנה שאימן עד תחילת העונה את הפועל כפר סבא, המליץ בחום על לוי מבחינה מקצועית, אולם לאו דווקא כמאמן הפועל תל אביב

יש לציין כי  לא אוחנה הוא הסיבה שטביב יבקש לסיים את ההתקשרות עם המאמן הנוכחי, אלי גוטמן. בהפועל תל אביב יש אכזבה מסוימת מגוטמן, בעיקר בכל הקשור להתנהלות עם מקורבים שונים. מקורב לטביב אמר: "גוטמן מאמן מצוין. איש כדורגל נהדר, אבל אין סיכוי שהוא וטביב יצליחו להיות בראש אחד. הם פשוט אנשים מסוג שונה".

מוני הראל שמנהל כיום את הפועל תל אביב, מעריך מאוד את גוטמן ומעוניין מאוד שהמאמן יישאר עונה נוספת. אולם הראל יודע שאם טביב יהיה נחוש למנות את לוי, הוא יהיה חייב ליישר קו עימו, מאחר שטביב אמור לדאוג בעונה הבאה למימון האדומים.

נתון שעשוי לעזור לגוטמן הוא שטביב עדיין לא הבעלים של הפועל תל אביב. טביב אמור להשלים בתוך שבועות את ההשתלטות על הקבוצה בתקווה לסיים את כל ההליך עד סיום העונה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק