מתיאוס הוא הכרטיס לאירופה

כך דניאל יאמר לשחקניו. הבעלים של מכבי נתניה כינס את שחקניו למעין גיבושון, בו פרש את השקפתו על המועדון, השחקנים והמאמן. "לותר יודע דברים ברמה עולמית, הוא אירופה - תלמדו ממנו ותכבדו אותו"

יום רביעי 18 מרץ 2009
אשר גולדברג

בהיעדרו של לותר מתיאוס, השוהה בגרמניה עד יום שישי, הבעלים של מכבי נתניה, דניאל יאמר, כינס אחה"צ את שחקניו למפגש גיבוש, בו דירבן את השחקנים לניצול הסיטואציה בה הם נמצאים ומיצוי הפוטנציאל הטמון בעונה הנוכחית.

יאמר הדגיש בדבריו את הנושא של לותר מתיאוס, בעקבות השיח התקשורתי ובתוך הקבוצה, לגבי התנהלותו של המאמן הגרמני: "הבאתי לכם מאמן שיראה לכם איך זה באירופה - הוא מאמן שיהפוך אתכם למקצוענים". "מאמן טוב הוא מאמן שלומדים ממנו, מכבדים אותו - לותר יודע כדורגל ברמה עולמית".

הבעלים סיפר על היתרון שנהנים ממנו השחקנים: "יש למתיאוס קשרים באירופה והוא יכול לפתוח עבורכם דלתות - הוא הכרטיס שלכם ושל מכבי נתניה לאירופה".

"אני יודע שאתם עובדים קשה באימונים ובשביל לקבל את הבמה, אבל ככה זה במסגרת מקצוענית. אנחנו מקבלים המון תשומת לב והחשיפה היא גדולה". יאמר דירבן את השחקנים וסיכם בנימה אישית: "אני יודע שכולם מזלזלים בנו ולא מאמינים שיש לנו סיכוי להצליח - בואו נעשה את הבלתי יאומן כי אני מאמין בכם".

יאמר, יליד גרמניה, אף הבטיח לשחקנים בונוסים גדולים אם השחקנים "יגשימו את החלום", שלו ושלהם. בסיום דבריו פנה יאמר באופן אישי לשחקניו, ושיקף את דבריו באופן פרטני לשחקנים שחוו ימים קשים העונה, כמו שלו מנשה, קלמי סבן וניקוסי סיאבונגה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק