מפגן אהדה צהוב לרביבו

אוהדי מכבי ת"א עודדו בבלומפילד וקראו בשמו של דוד רביבו תוך קריאות "רביבו למכבי". Ӑפשרי שג'ונתן אסוס יעבור בתמורה. הקבוצה תקיים מסע"ת בראשון ותציג ספונסר חדש

יום ראשון 09 אוגוסט 2009
אשר גולדברג

אוהדי מכבי תל אביב רוצים לזרז את צירופו של דוד רביבו לקבוצה ואין להם סבלנות להמתין לאישור הגעתו של הבעלים החדש, מיטשל גולדהאר.

במהלך משחק הניצחון של מכבי ת"א על מ.ס אשדוד, כשדוד רביבו נכנס כמחליף, אוהדי מכבי ת"א הרבו לקרוא בשמו ובסיום המשחק הגיעו  לאוטובוס שחקני האורחים, חיבקו את השחקן וקߨאו לו "רביבו למכבי". 


אוהדי מכבי רדפו אחרי רביבו

ל-TELESPORT נודע שקשרה הצרפתי של מכבי תל-אביב,Ƞג'ונתן אסוס, מחוזר בשנית על-ידי מ.ס אשדוד ואפשרי טרייד בין הקבוצות אשר יסלול את דרכו של רביבו חזרה למועדון בו גדל. לג'ונתן אסוס ישנה הצעה מקבוצה יוונית אולם במכבי מעכבים את המהלך עקב האפשרות לעסקה עם הקבוצה מעיר הנמל.

מכבי תל אביב תקיים היום (ראשו۟) מסיבת עיתונאים בה תציג ספונסר חדש - את חברת 'קל נופש', הקבוצה גם תציג אתר אינטרנט חדש ותספר על ההתפתחויות החדשות של הבעלים מיטשל גולדהאר ותאפשר לחלוץ הרכש הפצוע יניב עזרן להתראיין באופן פתוח ונרחב לכלי התקשורת.

הצהובים ממתינים לצירופו של חלוץ שאӪ שמו הם שומרים במערכת בצורה סודית. חלוץ שרוב תנאיו הכספיים כבר סוכמו והוא ממתין לאישור להחתימו על ידי הבעלים החדש גולדהאר.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

2