כפס - ביתר, נצרת - חיפה

הגרלת רבע גמר הגביע: מחזיקת הגביע, בית"ר ירושלים תתארח אצל הפועל כפ"ס. מכבי חיפה תצא לעילוט מול אחי נצרת. נתניה מארחת את סכנין, אשדוד את הכח

יום חמישי 19 מרץ 2009
אשר גולדברג
הגרלת רבע גמר גביע המדינה, נערכה היום (חמישי) במשרדי ההתאחדות לכדורגל עם צמד הסלבס, שלומי שבת ודידי הררי שקבעו את סדר המשחקים. לא עוד משחק בין 2 ענקיות מצפה לנו ברבע הגמר, מחזיקת הגביע בית"ר ירושלים תצא לכפר סבא להתמודד עם הקבוצה מהלאומית. 

מכבי חיפה, שוב לא תארח באיצטדיון קרית אליעזר העונה משחק גביע, אבל "קיבלה" הגרלה פחות קשה מהסיבוב הקודם ותצא לנציגה השנייה מהלאומית, מכבי אחי נצרת. המפגש האחרון בין שתי הקבוצות היה ב-2003, במסגרת הליגה שבו הירוקים גברו 1:3 ואף זכו באליפות לאחר המשחק. 

מכבי נתניה תתמודד מול היריבה העוקצנית והמסוכנת ביותר במעמד הגביע, בני סכנין ואילו מועדון ספורט אשדוד תתמודד שוב באיצטדיון היא' מול הכח עמידר רמת גן.

משחקי רבע הגמר ייערכו ב-22 באפריל. שלב חצי הגמר יערך ב-12 במאי באיצטדיון רמת גן ואילו הגמר הגדול יערך ב-26 במאי.

דודי בזק, דובר מכבי חיפה בכדורגל אמר לאחר ההגרלה: "עברנו 240 דקות במשחקים הקודמים מאד מאד קשים. עדיין אחי נצרת יש להם קבוצה מצויינת, לא משחק פשוט. חבל שלא קיבלנו משחק בית וכנראה שלא נקבל העונה". 

עידן טל, קשר בית"ר ירושלים אמר לאחר ההגרלה: "אין משחקים קלים בגביע, רצינו לארח בטדי אבל לצערי זה לא הסתדר. כפר סבא לא יבואו כדי לשמש תפאורה. אנחנו בכושר טוב, ואם נשחק כמו שאנחנו יודעים אנחנו נעבור שלב. אני קונה את התוצאה שהייתה בעונה שעברה נגדם".

הגרלת רבע גמר גביע המדינה (22 באפריל)

הפועל כפר סבא (בית) - בית"ר ירושלים (חוץ)

מכבי אחי נצרת (בית) - מכבי חיפה (חוץ)

מכבי נתניה (בית) - בני סכנין (חוץ)

מועדון ספורט אשדוד (בית) - הכח עמידר רמת גן (חוץ)

תמונה: באדיבות האתר הרשמי - מכבי חיפה. פורסם לראשונה בשעה 18:45

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק