לא מתגעגע לארקדי. כן לבלילי

האליפות של אלישע לוי, הבעיה עם קטן. הבקשה מבלילי, ההצעה לאלכס שניידר, מילה טובה למגן ודמאיו, מילת גנאי לשלמה שרף ועוד שלל דרישות שלום ובקשות. קובי סגל, שחקן עבר בטור מיוחד מבקש: נא לא לחרטט

יום שישי 20 מרץ 2009
קובי סגל

1. שלום למי שמסתמן כאלוף הבא, אלישע לוי.  אלישע, קיבלת את חיפה אחרי עונה חלשה והפכת אותה ללהיט של הליגה. קנית בצדק וביושר את האימון והאמון גם לעונה הבאה. אמת לאמיתה.

דבר קטן מפריע לי.  יניב קטן. שיהיה ברור -  הוא  השחקן מספר אחת של הירוקים בעונת שיא, רק לוקה בכל הבעיטות הנייחות (מתעקש לבעוט אותן). יניב, תן לבועט טוב יותר לבעוט.

ירוקים היכונו לדרבי החיפאי. אחרי ניצחון יריבתכם העירונית, בשנה הבאה שוב דרבי בחיפה. מזל טוב שלומי דורה והפועל חיפה. 

2. שלום אדום לפיני בלילי.   אתה הישראלי המצוין שהפך לטורקי קטן. אם אתה חוזר, תשתדל לא להחליף גם צבע.  אחרת,  סליחה... אני קופץ לפסיכולוג. איבדתי זהות, כוון אותי. מחכה בשער 7.

3. שלום לשופטים מאיר לוי ועבד אל-עוברה - בעונת השיפוט הגרועה, הצלתם את כבוד המקצוע בתצוגה מרהיבה בטדי. ואגב, הגיע הזמן שהשופט הרביעי יתעדכן דרך הטלוויזיה ויתקן טעויות שיפוט קריטיות. מברוק עבד, מחכה לכבש ברהט.

4. שלום ידידי מר שלמה שרף. אני מסכים איתך. אחרי שעות של צפייה בכדורגל איכותי מאירופה, שהרמה פה לא מי יודע מה, הרי אנחנו בכלל באסיה ומתחזים לאירופאים. אבל אל תשלח לי את שחקני הכדורגל לעבוד כנהגי אוטובוס, כי הרי אז השופטים יעבדו כנהגי מוניות, הצלמים כסדרנים והקהל יהיה הנוסעים. בסוף  לא תהיה עבודה לפרשנים. אפקט הפרפר שלמה. בא נשמר את הקיים ונשפר ככל הניתן. 

 5. נא לא להתייאש, דמאיו ומגן.  לא אוכל לסיים בלי לומר מילה על קבוצתי האהודה, בני יהודה. אומנם הפסדתם לחיפה בטעות, רק אל תסיימו להפועל את חלום האליפות. אבל זה לא נורא, כי כשהגיל הממוצע הוא כל כך צעיר, אז יש לשכונה עתיד מזהיר. גיא לוזון, שיחקת אותה!!!.

6. מזל טוב לחברי גילי לנדאו. הילד עם תלתלי הזהב מבת ים, מחתן את בנו בכורו ליעד. אז בקרוב נקרא לילד, סבא גילי. לא יאמן.  ברכות משפחת לנדאו.

7.  שלום לויצמן ציון, בקרוב גם אתם תכירו אותו. ויצמן שם מחייב, עם תואר של נשיא. מוליך את הפועל עכו ממרומי גבעת נפוליאון, עם המאמן המחויט מר הוכנבוים, לליגת העל. יושמע זוהיר בהלול בקרוב. מתגעגעים לקולך הערב.

8. מה שלומך, ארקדי גאידמק. באמת שרציתי רק לדעת לשלומך ארקדי. הרי התרגלנו לקרוא כל בוקר כותרות, אבל זה לא חסר. אל תמהר, תתאושש בחו"ל, תעלה על המסלול, תעשה הרבה הון, כי פה בכל מקום מחכים רק שתתרום. חדשות ארקדי - בית"ר בדרך הנכונה,  אולי אליפות ו/או גביע. יוסי מילשטיין היה המודח הראשון באח הגדול. הגלגל מסתובב ארקדי.

9. שלום וכן להתראות לאלכס שניידר. לא ברור ולא ידוע למה מחפשים שותף כבר אחרי שבוע, הרי כל איש עסקים ממולח, יודע שבמכבי לא מלקקים דבש. אז למה לאכול קש? יש לי פתרון לצהובים, שבעונות שחונות הם מוכרים 12000 מנויים. כל אוהד יקנה מניה ב-1000 שקל ואז בין כולם יתחלק הסבל. מכבי זה מועדון גדול, אומנם צהוב, אבל עם דם כחול, שאת כולם יכול לקטול. 

10.היידה בי, היידה בו, היידה מכבי יפו - מזל טוב לקבוצה שכמעט הבטיחה את עלייתה לליגה ב', אחרי ניצחון על קרית אונו. מזל טוב לאוהדים שמצאו את זהותם. הגיע הזמן שתחזרו לאצטדיון בגאון. לא יתכן שמכבי יפו תשחק בחולון, הרי זה כמו שמכבי חיפה תשחק בזיכרון.  מתגעגע לסמי בורקס ולקבב של מירנדה. ההומלס.

רק תעשו לי טובה חבר'ה. נא לא לחרטט.

קובי סגל הוא שחקן עבר בכדורגל הישראלי וסוכן שחקנים בהווה.
תגובות

2

טלספורט בפייסבוק