בוטל מחנה האימון בסוף ינואר

הפגישה בין מאמן הנבחרת ליעקב שחר ורוני לוי הביאה לביטול אימוני נבחרת ישראל ב-24 וב-31 בינואר. גורמים בנבחרת על העימות בין קשטן לגיא לוי: כנראה שלא תהיה פגישת סולחה

יום שלישי 02 ינואר 2007
אשר גולדברג
 מחנה האימונים בן היומיים שתיכנן מאמן הנבחרת, דרור קשטן, בחודש ינואר, בוטל.

הכוונה הייתה שהנבחרת תתכנס ב-24 בחודש וב-31 בחודש זה לשני ימי אימון מרוכזים. הפגישה בין קשטן לרוני לוי ויעקב שחר הולידה את ביטול האימונים, ובצדק.

בסוף החודש הנוכחי יתקיים בישראל: בבלומפילד ובקריית אליעזר טורניר רומן אברמוביץ בו משתתפות בנוסף לקבוצות הרוסיות והאוקראיניות גם מכבי חיפה והפועל ת"א.

כדי שלא לפגוע במשחקים ולאפשר לכדורגלני מכבי חיפה והפועל ת"א להופיע בכבוד ובמקביל להתכונן למשחקי הליגה , הוזזו האימונים למועד שיקבע בקרוב, סמוך למשחקים מול אנגליה ואסטוניה שיערכו בחודש מארס.

תם עידן הסולחות של קשטן

דרור קשטן מאמן נבחרת ישראל השוהה בחופשה פרטית באירופה בימים אלו קיבל את אירועי מסיבת העיתונאים של גיא לוי, לסלולארי שלו בחדר בית המלון וסרב להגיב באופן רישמי לדבריו של מאמן הנבחרת האולמפית.

גורמים בנבחרת ישראל אמרו הערב ל-TELESPORT: "כנראה שהפעם כבר לא תהייה פגישת סולחה ופגישת הסברים. המהלך של מאמן האולמפית תוכנן מראש, גיא לוי אפילו לא הזכיר את קשטן בשמו ופנה אליו בשם המאמן הלאומי.

 אפילו יו"ר ההתאחדות איצ'ה מנחם איבד את עשתנותיו מהאמירות של מאמן האולימפית. לוי יקבל מעכשיו את הכל באוםן מיקצועי, זה כבר באמת לא אישי. נושא השחקנים בנבחרת כבר לא פתוח למשא ומתן, כי עד יוני 2007 הם שייכים לנבחרת הבוגרת".

גם יו"ר ההתאחדות איצ'ה מנחם הבהיר הערב: "הנבחרת של דרור קשטן היא הנבחרת בפרונט".

גורמים בנבחרת הוסיפו הערב כי "כל שחקן שקשטן ירצה הוא יקח, לא משנה באיזה גיל הוא. מעכשיו שגיא יחפש את התשובות בתיקשורת, או אצל יו"ר ההתאחדות לכדורגל". 

פורסם לראשונה: 02/01/07, 00:27

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק