הבכיינות עוזרת להם

גיא לוזון מאשים את השופט אלי חכמון בהפסד קבוצתו 2:1 להפועל ת"א: "תיקו היה משקף יותר את מה שהיה כאן במגרש, חבל שהשופט הכריע את התוצאה". אלי גוטמן: "שמח שעברנו את המשוכה הגבוהה בדמות בני יהודה"

שבת 21 מרץ 2009
מערכת TELESPORT

הפועל ת"א גברה על בני יהודה 1:2, ועכשיו היא ממוקמת מרחק 2 נקודות בלבד מהמוליכה מחיפה. אלי גוטמן אמר בסיום: "היום שלטנו בכל שלבי המשחק. הפכנו משחק קל לקשה. מטעויות שלנו ספגנו שערים. במחצית השניה ידענו ללחוץ עד שהשגנו את שער הניצחון. אני שמח שעברנו את המשוכה הגבוהה בדמות בני יהודה. אנחנו כל הזמן מסתכלים קדימה, אנחנו מתכוונים להילחם ולתת מעצמנו הכל עד הסוף". 

וינסנט אניימה הסביר את אירועי הסיום עם קובי מויאל, כשזרק את הכדור לראשו של שחקנה של בני יהודה וספג את הכרטיס האדום על כך: "בסה"כ צחקתי עם קובי מויאל, מבחינתי זאת היתה בדיחה. בכלל לא ראיתי שהשופט נתן לי כרטיס אדום, בכלל לא הגיע לי. לא חושב שמגיע כרטיס אדום על בדיחה".

השוער התייחס גם למשחק: "זה היה משחק קשה. בני יהודה הסתגרה לאחור. אנחנו מודים לאל שהצלחנו לעבור את זה בשלום והשגנו 3 נקודות. הכי חשוב שניצחנו, ונקווה שנמשיך להצליח גם בהמשך".

גיא לוזון אמר: "השופט תרם לניצחון. לא היה פנדל בוודאות. הבכיינות כלפי השופטים כנראה עוזרת להם. היו לנו דקות טובות ופחות טובות. תיקו היה משקף יותר את מה שהיה כאן במגרש, חבל שהשופט הכריע את התוצאה".


מכבי ת"א סיימה בתיקו 1:1 מול הכח ר"ג בוינטראבי נמני שוב ניסה להסביר: "הכח הוציאה בשבוע שעבר תוצאה טובה מול מכבי נתניה, ואני לא חזיר. מי שחשב שיהיה משחק קל, טעה".

"תיקו זה בסדר, ועכשיו אני כבר חושב על המשחק הבא. אנחנו מחמיצים יותר מדי, וכשזה קורה סופגים בצד השני. קבוצה שרוצה לעשות שינוי חייבת לנצל את המצבים שהיא מגיעה אליהם".

"אני לא חושב שיש פה שחקן שלא רוצה או שלא עושה את המקסימום. יש אולי לחץ, כי מצפים לנו עכשיו שני משחקים מאוד קשים, ונצטרך להוציא מהם את המקסימום. הרמה בליגת העל היא לא כזאת מטורפת כדי להגיד שהייתה כאן רמה נמוכה או משהו יוצא דופן".

ברק בדש אמר: "שלטנו במשחק. התוכניות שלנו התקלקלו עם הגול בדקה ה-6 ממצב נייח. חזרנו למשחק, וחבל. גם השוער שלנו עשה היום משחק גדול, וגם יבריץ' הציל היום לי שני כדורים שכמעט נכנסו".

מייקל טוקורה הוסיף: "שיחקנו יחד, נלחמנו יחד. אנחנו קבוצה טובה שרוצה להישאר בליגה. בכדורגל לא טוב לדבר הרבה, אבל אני מאמין שנישאר בליגה".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק