הרטה מעדה, באיירן ניצחה

גרמניה: מוליכת הטבלה, הרטה ברלין הפסידה בחוץ 2:0 מול שטוטגרט ואילו באיירן מינכן ניצחה 0:1 קטן את קרסלרוהה והפער צומק רק לנקודה. גם וולפסבורג בתמונה, הפסד לברמן

שבת 21 מרץ 2009
מערכת TELESPORT

כשאתה במקום הראשון, מתחתייך תמיד עומדים הקוצים והטורפים שמחכים לך, כך הרגישה היום (שבת) הרטה ברלין שהפסידה 2:0 מול קוטלת הענקים, שטוטגרט. ההפסד של הרטה תרם רבות לבאיירן מינכן שניצחה בקושי בקושי 0:1 את קרלסרוהה והפער צומצם לנקודה.

דווקא לאחר 3 ניצחונות רצופים הגיע הנפילה - הרטה ברלין הושפלה בחוץ 2:0 לשטוטגרט, שנמצאת בפורמה. 

הפעם אנדריי וורונין המצויין לא לקח חלק בשערים, אלה בצפייה בהם מכיוון היריבה. בדקה ה-47, החלוץ הברזילאי של המארחת, קאקאו הכניע את הרטה ו-4 דקות לאחר מכן סאמי קהידירה כבש את השני, שחתם את התוצאה הסופית עבור שטוטגרט. הרטה ברלין מוליכה את הטבלה בנקודה אחת בלבד. 

כמיטב המסורת, 80 אלף צופים נכחו ב'אלאנס ארנה' במינכן, כדי לצפות במארחת באיירן מנצחת בקושי בקושי 0:1 את קרלסרוהה, האחרונה בטבלה.

באיירן האזינה בחצי אוזן לבשורות המשמחות מכיוון שטוטגרט, אבל הלחץ עמד עד ה-34, כאשר קרלסרוהה שמרה חזק, אבל נכנעה לסוסה המצויין שקבע 0:1 למארחת. עד הסיום באיירן ניסתה להגדיל את היתרון, אבל נתקלה ביריבה קשה שנאבקת על ההשרדות שלה. 

גם וולפסבורג טוענת לכתר השנה, לאחר שפירקה בחוץ 0:3 את ארמניה בילפלד ושמרה על מרחק נקודה מהרטה ברלין. 

כריסטיאן גנטנר כבש את הראשון בדקה ה-19, במחצית השנייה גראפיטה המצויין (58) קבע 0:2 והחותמת הייתה של דג'אה שלוש דקות לפני תום ה-90 דקות. 

תוצאות נוספות מגרמניה: הופנהיים 2 (טבר 20, וולינגטון 84) - האנובר 2 (באלטיש 22, אגימאן 74) - קוטבוס 0 - קלן 2 (נוקאקוביץ' 51,56), בורוסיה דורטמונד 1 (פריי 64) - ורדר ברמן 0, באייר לברקוזן 1 (קדלץ 48) - פרנקפורט 1 (מאייר 16). 

תמונות: גטי אימג'.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק