ליברפול איתנו ובגדול

אנגליה: הצגת כדורגל משובחת ומופלאה מהמרסיסייד 0:5 ענק מול אסטון וילה באנפילד. שלושער לג'רארד, רק נקודה אחת הפרש מיונייטד. סנדלרנד ללא בן חיים הפסידה, ניצחון לוויגאן

יום ראשון 22 מרץ 2009
מערכת TELESPORT

במילה אחת חוויה. הצגת תכלית של ליברפול באנפילד, שפירקה ללא רחמים 0:5 את אסטון וילה ועוד ללא יוסי בניון הפצוע, ליברפול חזק בקרב האליפות. מנצ'סטר סיטי חזרה לעצמה עם שער אחד לניצחון מול סנדרלנד החלשה. 

כל אוהד ליברפול על הגלובוס צריך להיות גאה היום. הצגה יוצאת מהכלל באנפילד של המרסיסייד שפירקו בתצוגת כדורגל חלומית 0:5 את אסטון וילה המפוררת, קרב האליפות נפתח מחדש, מנצ'סטר הזהרי. אסטון וילה דישדשה בפתיחה ומעט שלטה, אבל כבר בדקה ה-8 דרק קויט הראה מי כאן בעל הבית, כאשר בעיטה חופשית אדירה של ג'רארד נחתה לראשו של אלונסו, פרידל ניסה להרחיק, אבל ההולנדי בעט בעיטה אדירה לפינה ופנימה. בדקה ה-33, כדור אדיר של ריינה על מגרש שלם, נחת לרגלו של ריירה, שבעט מהאויר בטיל אדיר פנימה - 0:2 לליברפול. המחצית הראשונה הפנטסטית נמשכה, כאשר ליברפול סחטה פנדל ובעל הבית, סטיבן ג'רארד בעט מדויקי פנימה, במחצית השנייה ג'רארד קינח בעוד שני שערים אדירים (50,65) וקבע 0:5 ענק בסיום, לאחר שפרידל הכשיל את הקפטן האדום וקיבל כרטיס אדום. 

כעת רק נקודה אחת מפרידה בין אלופת אנגליה, מנצ'סטר יונייטד (65) לליברפול (64), אבל למרות הכל לאלופת אירופה יש משחק חסר.

טל בן חיים לא שותף במשחק ההפסד של קבוצתו, סנדרלנד 1:0 במנצ'סטר סיטי. עוד בפתיחת היום דאג פלה, שחקן העבר הגדול בכל הזמנים, להנחית מכת פטיש לרוביניו וטען כי הוא וחבריו לנבחרת השתמשו בסמים. הברזילאי בהחלט תיאם את דבריו של פלה לנוכחתו על הדשא הערב, כאשר ק יבל ציון 5 והיה חלש ביותר. למרות זאת הצליח המגן האנגלי, מיץ' ריצ'ארדס לכבוש את שער הניצחון במחצית השניייה, שהעניק ניצחון לסיטי. בדקה ה-15 של המשחק הורחק ג'ורג' מקארתי מסנדרלנד, בכרטיס אדום. 

במשחק נוסף גברה וויגאן אתלטיק 0:1 מול האל סיטי. כובש שער הניצחון, קווין ווטסון בדקה ה-84. 

תמונות: גטי אימג'.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק