רוסנובסקי יוועץ בליברפול

הנבחרת ערכה אימון נוסף הפעם עם דודו אוואט, קפטן הנבחרת. יוסי בניון, שוחח עם ד"ר רוסנובסקי והוא צפוי להתיעץ עם הצוות הרפואי של ליברפול שנציגיה דורשים שלא לתת לשחקן את זריקת הקוקטייל

יום שלישי 24 מרץ 2009
אשר גולדברג

נבחרת ישראל ערכה הבוקר את האימון השני השבוע, הפעם עם השוער דודו אוואט שהגיע איש מספרד, אך  עדיין בנבחרת עוסקים בעיקר בעניינו של יוסי בניון.

 קפטן נבחרת ישראל, יוסי בניון, נחת בישראל כשהוא פצוע, פציעה שחווה בסוף השבוע, בחזרתו לאימוני ליברפול.לכן המאמן רפא בניטז לא שיתף אותו במשחק הליגה ביום ראשון נגד אסטון וילה.

בניון שוחח עם רופא הנבחרת, ד"ר רוסנובסקי, לפני שזה יאבחן מחדש את פציעתו של הקשר ועל מנת להסיק מסקנות ראשונות לגבי הסיכויים שהקפטן יוכל לשחק במוצאי שבת וביום רביעי, מול יוון.

ליברפול דורשת שבניון לא יקבל את זריקת הקוקטייל המפורסמת של הרופא הישראלי, זריקה שעשויה לעזור לטווח קצר, אך יכולה להשפיע על המשך הפעילות של בניון בעתיד. בניון עצמו אינו מעוניין לקבל את הזריקות הרבות, שבעבר קיבל אותן ושיחק בכושר חלקי.

רוסנובסקי יתייעץ עם הצוות הרפואי של ליברפול וההחלטה על המשך הטיפול תתקבל במהלך היום, כשהנושא יועבר גם למאמן הלאומי, דרור קשטן. פי הערכת אנשי הצוות הרפואי של ליברפול, בניון לא יוכל לשחק מול היוונים ביום שבת. לא ברור אם קשטן יעדיף שבניון לא ישחק במוצ"ש, כדי לאפשר לו ולהחלים למשחק ביום רביעי הבא. 

המאמן לשעבר של הנבחרת, ריצ'ארד נילסן, שוחח עם ראשי הנבחרת ואיחל בהצלחה לשחקנים. נילסן אמר כי הוא משוכנע שישראל תנצח את יוון.


גולן: "אשמח להיות בהרכב"

נבחרת ישראל פתחה את קמפיין המשחקים והאימונים למשחק הגורלי מול יוון ביום שבת קרוב. הנציגים הראשונים שנשלחו לדבר עם התקשורת: עומר גולן ושוער מכבי נתניה, לירן שטראובר.

עומר גולן אמר: "אשמח להיות בהרכב הפותח ואם לא אני אתמודד עם זה. אנחנו בטוחים בעצמנו. מבחינת הקמפיין ישנה אווירה טובה וכולם דרוכים למשחק בשבת. אני אישית לא יודע הרבה על ההגנה של נבחרת יוון, אבל עד סוף השבוע כבר נדע את הכל מדרור קשטן".
גולן הוסיף: "אנחנו לא הולכים על תיקו ולא חושבים על תוצאה כעת. נעשה את המקסימום כדי לנצח כי זה הדבר שחשוב במשחקי הבית. זו ההזדמנות שלנו להיות במונדיאל".

שוער מכבי נתניה ונבחרת ישראל, לירן שטראובר: "אנחנו במצב שיוסי בניון לא בריא, אבל 10 אנשים על כר הדשא יעשו את הכל בשבילו. אני מאמין שהוא ייתן את שער הניצחון. אנחנו תומכים ועוזרים אחד בשני, משתדלים להיות ברמה הכי גבוהה. יוון הינה משוכה לא קלה ולא מדברים עכשיו על ההרכב, כי לדרור קשטן יש את ההחלטות שלו".

כ-200 ילדים ובני נוער הגיעו לצפות באימון נבחרת ישראל.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק